Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Nedeljković
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Nedeljković

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc38442,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,266 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSerbiaNemzetek Ligája · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex26,9/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
86
Passzpontosság
15 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,94
Sikeres csel
2
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
2,58
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
66,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,23

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
384 perc
Átlagértékelés
6,26
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 08. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Nemzetek Ligája2026Serbia · Védő
26,9index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc239 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,19 Passzpontosság7,40 %
86% adatlefedettségStabil forma
Premiership2026Rangers · Védő
31,8index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc104 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,03 Passzpontosság20,30 %
88% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Rangers · Védő
35,5index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc41 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,90 Passzpontosság13 %
72% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések2026Aston Villa · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Idegenbeli0–2
ST Mirren–Rangers

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Rangers–ST Johnstone

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Dundee–Rangers

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Rangers–Kilmarnock

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság18 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Netherlands–Serbia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Germany–Serbia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,88Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Serbia–Netherlands

KezdőD · 59 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Falkirk–Rangers

KezdőD · 59 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,68Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság22 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Aberdeen–Rangers

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
FK Jablonec–Rangers

Csereként beálltD · 41 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz13Passzpontosság13 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Rangers–FK Jablonec

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc0 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap45 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap384 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,73
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55225000,003,750,403,20
Utolsó 109384000,004,690,942,58
Utolsó 209384000,004,690,942,58
Hazai2 meccs
104perc0gól0gólpassz6,30értékelés
Idegenbeli7 meccs
280perc0gól0gólpassz4,16értékelés
Kezdőként8 meccs
343perc0gól0gólpassz4,38értékelés
Csereként1 meccs
41perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. 6,92026. 08. 27.
  3. 5,72026. 09. 02.
  4. 6,22026. 09. 27.
  5. 5,92026. 10. 01.
  6. 6,52026. 10. 04.
  7. 6,42026. 10. 10.
  8. 0,02026. 10. 17.
  9. 0,02026. 10. 28.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-28.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 0 perc 14 nap alatt · legutóbb 11,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között11,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
45 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,23 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N08.30.–
  2. K09.02.59′
  3. K09.27.59′
  4. K10.01.90′
  5. K10.04.90′
  6. K10.10.45′
  7. K10.17.0′
  8. N10.24.–
  9. K10.28.0′
  10. N11.07.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
225perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,75értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
384perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,69értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc45
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés2,13

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc59/670,00
Gólpassz / 90 perc57/670,00
Átlagértékelés63/673,02

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.