Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
S. Hopcroft
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

S. Hopcroft

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés4Lefedett pályára lépés
Játékperc22055,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,41 / 90 perc
Átlagértékelés6,644 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRepublic of Ireland WWorld Cup - Women - Qualification Europe · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex36,5/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 4 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,41
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
103
Passzpontosság
21,70 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,23
Sikeres csel
2
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
3,27
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
44,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
220 perc
Átlagértékelés
6,64
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,622026. 09. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
World Cup - Women - Qualification Europe2027Republic of Ireland W · Középpályás
36,5index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc65 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 901,38 Értékelés6,73 Passzpontosság17,50 %
84% adatlefedettségStabil forma
FA WSL2026Crystal Palace W · Középpályás
43,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc155 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,56 Passzpontosság24,10 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság18 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Crystal Palace W–Chelsea W

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Crystal Palace W–West Ham W

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz18Passzpontosság18 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–8
Gól1Gólpassz0Értékelés7,05Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz19Passzpontosság17 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Gól0Gólpassz0Értékelés7,62Kulcspassz3Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz40Passzpontosság28 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap65 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap130 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap220 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 0,79
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 54220100,416,641,233,27
Utolsó 104220100,416,641,233,27
Utolsó 204220100,416,641,233,27
Hazai1 meccs
45perc0gól0gólpassz6,40értékelés
Idegenbeli3 meccs
175perc1gól0gólpassz6,72értékelés
Kezdőként4 meccs
220perc1gól0gólpassz6,64értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 4 értékelt pályára lépés
  1. 7,62026. 09. 27.
  2. 7,12026. 10. 09.
  3. 6,42026. 10. 13.
  4. 5,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-01.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 65 perc 14 nap alatt · legutóbb 18,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között18,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
65 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
65 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
130 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
220,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.27.90′
  2. K10.09.20′
  3. K10.13.45′
  4. N10.18.–
  5. N10.25.–
  6. K11.01.65′
Utolsó 5 pályára lépés4 meccses minta
220perc1gól0gólpassz0,41G+GP / 906,64értékelés
Utolsó 10 pályára lépés4 meccses minta
220perc1gól0gólpassz0,41G+GP / 906,64értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc130
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,32

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc40/480,00
Gólpassz / 90 perc38/480,00
Átlagértékelés30/486,56

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.