Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Meza
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Meza

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc53559,4 perc/meccs
Gól + gólpassz40,67 / 90 perc
Átlagértékelés6,517 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonIndependienteLiga Profesional Argentina · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex48,4/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
0
Gól / 90
0,67
Gólpassz / 90
0
Lövés
19
Kaput talál
10
Lövés pontossága
52,60 %
Gólkonverzió
21,10 %

Passz és kreativitás

Passz
192
Passzpontosság
21,30 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,67
Sikeres csel
10
Cselezési siker
52,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
2,36
Megnyert párharc
47
Párharcsiker
53,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
1
Lap / 90
0,17

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
535 perc
Átlagértékelés
6,51
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 09. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga Profesional Argentina2026Independiente · Középpályás
48,4index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc535 Gól4 Gólpassz0 G+GP / 900,67 Értékelés6,51 Passzpontosság21,30 %
96% adatlefedettségVisszaeső forma
Copa Argentina2026Independiente · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,98Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság19 %Párharc / megnyert16 / 10Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól1Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 4Passz27Passzpontosság17 %Párharc / megnyert16 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,80Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 1Passz34Passzpontosság21 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Racing Club–Independiente

KezdőM · 89 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés6,89Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 3Passz26Passzpontosság17 %Párharc / megnyert14 / 10Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Gól1Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 1 piros
Idegenbeli1–2
Gól1Gólpassz–Értékelés7,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz26Passzpontosság18 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Independiente–San Lorenzo

KezdőF · 72 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz43Passzpontosság33 %Párharc / megnyert16 / 7Csel / sikeres6 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–3
Independiente–Gimnasia M.

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Lanus–Independiente

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap157 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap323 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap535 perc9 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,66
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55367300,746,230,492,94
Utolsó 109535400,676,510,672,36
Utolsó 209535400,676,510,672,36
Hazai4 meccs
272perc1gól0gólpassz6,15értékelés
Idegenbeli5 meccs
263perc3gól0gólpassz6,98értékelés
Kezdőként9 meccs
535perc4gól0gólpassz6,51értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 13.
  2. –2026. 09. 06.
  3. 6,52026. 09. 14.
  4. 7,92026. 09. 19.
  5. 6,32026. 10. 03.
  6. 6,92026. 10. 18.
  7. 5,82026. 10. 25.
  8. 6,22026. 11. 02.
  9. 6,02026. 11. 06.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 157 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
157 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
157 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
323 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
133,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,17 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. N08.17.–
  2. N08.31.–
  3. K09.06.–
  4. K09.14.72′
  5. K09.19.96′
  6. K10.03.44′
  7. K10.18.89′
  8. K10.25.77′
  9. K11.02.78′
  10. K11.06.79′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
367perc3gól0gólpassz0,74G+GP / 906,23értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
535perc4gól0gólpassz0,67G+GP / 906,51értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc367
Gól3
Gólpassz0
Átlagértékelés6,23

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc2/2230,78
Gólpassz / 90 perc129/2230,00
Átlagértékelés106/2236,51

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.