Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Allende
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Allende

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc51256,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,18 / 90 perc
Átlagértékelés6,987 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMamelodi SundownsPremier Soccer League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex53,5/10096% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
77,80 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,18
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
417
Passzpontosság
64,50 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,93
Sikeres csel
3
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,23
Megnyert párharc
17
Párharcsiker
56,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,18

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
512 perc
Átlagértékelés
6,98
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 10. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Premier Soccer League2026Mamelodi Sundowns · Középpályás
53,5index / 100
Meccs8 Kezdő6 Perc512 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,18 Értékelés6,98 Passzpontosság64,50 %
96% adatlefedettségJavuló forma
FIFA Intercontinental Cup2026Mamelodi Sundowns · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai4–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz93Passzpontosság86 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz89Passzpontosság87 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,07Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz58Passzpontosság53 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Mamelodi Sundowns–Siwelele

Csereként beálltM · 28 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz40Passzpontosság38 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz65Passzpontosság58 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz51Passzpontosság46 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–2
Mamelodi Sundowns–Amazulu

Csereként beálltM · 34 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz21Passzpontosság21 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / –Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap512 perc9 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,43
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55298010,307,322,421,21
Utolsó 109512010,186,981,931,23
Utolsó 209512010,186,981,931,23
Hazai6 meccs
242perc0gól1gólpassz7,03értékelés
Idegenbeli3 meccs
270perc0gól0gólpassz6,92értékelés
Kezdőként7 meccs
450perc0gól1gólpassz7,01értékelés
Csereként2 meccs
62perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 19.
  2. 6,52026. 08. 26.
  3. 6,62026. 09. 02.
  4. 6,52026. 09. 06.
  5. 7,32026. 09. 09.
  6. 7,12026. 09. 12.
  7. –2026. 09. 19.
  8. 7,22026. 10. 13.
  9. 7,72026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 18,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között18,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
512,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,18 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.19.–
  2. C08.26.34′
  3. K09.02.90′
  4. K09.06.90′
  5. C09.09.28′
  6. K09.12.90′
  7. K09.19.–
  8. K10.13.90′
  9. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
298perc0gól1gólpassz0,30G+GP / 907,32értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
512perc0gól1gólpassz0,18G+GP / 906,98értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc298
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés7,32

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc13/730,00
Gólpassz / 90 perc12/730,18
Átlagértékelés15/736,98

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.