Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Arfsten
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Arfsten

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc12315,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,835 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMiddlesbroughChampionship · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex30,1/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
91
Passzpontosság
25,50 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
5,12
Sikeres csel
3
Cselezési siker
75 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,93
Megnyert párharc
10
Párharcsiker
66,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
123 perc
Átlagértékelés
6,83
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 08. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Championship2026Middlesbrough · Védő
30,1index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc66 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,74 Passzpontosság17,70 %
92% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Middlesbrough · Védő
50,4index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc57 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,20 Passzpontosság35 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli2–0
Wrexham–Middlesbrough

KezdőD · 30 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,79Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság24 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Middlesbrough–Charlton

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–5
Bolton–Middlesbrough

KezdőD · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság12 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Middlesbrough–Cardiff

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
Stoke City–Middlesbrough

Csereként beálltD · 12 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Middlesbrough–Wolves

KezdőD · 3 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,16Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Birmingham–Middlesbrough

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–3
Middlesbrough–Norwich

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
QPR–Middlesbrough

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Middlesbrough–West Brom

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Doncaster–Middlesbrough

KezdőD · 57 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,20Kulcspassz4Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz41Passzpontosság35 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap30 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap66 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap123 perc8 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 2,56
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5566000,006,744,091,36
Utolsó 108123000,005,695,122,93
Utolsó 208123000,005,695,122,93
Hazai1 meccs
3perc0gól0gólpassz7,16értékelés
Idegenbeli7 meccs
120perc0gól0gólpassz5,40értékelés
Kezdőként7 meccs
111perc0gól0gólpassz5,52értékelés
Csereként1 meccs
12perc0gól0gólpassz6,53értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 08. 25.
  2. –2026. 09. 05.
  3. 0,02026. 09. 08.
  4. –2026. 09. 19.
  5. 7,22026. 10. 10.
  6. 6,52026. 10. 13.
  7. 6,52026. 10. 23.
  8. 6,82026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-04.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 51 perc 14 nap alatt · legutóbb 12,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között12,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
30 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
51 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
66 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.–
  2. K09.08.0′
  3. N09.12.–
  4. K09.19.–
  5. K10.10.3′
  6. C10.13.12′
  7. N10.17.–
  8. K10.23.21′
  9. N10.31.–
  10. K11.04.30′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
66perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,74értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
123perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,69értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc63
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,60

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.