Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. Otton
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. Otton

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc45638,0 perc/meccs
Gól + gólpassz30,59 / 90 perc
Átlagértékelés6,776 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPort FCAFC Champions League Elite · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex48,2/10086% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
2
Gól / 90
0,20
Gólpassz / 90
0,39
Lövés
4
Kaput talál
2
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
218
Passzpontosság
41,60 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
1,78
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
17
Védőakció / 90
4,93
Megnyert párharc
18
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
456 perc
Átlagértékelés
6,77
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,932026. 09. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
AFC Champions League Elite2026Port FC · Védő
48,2index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc270 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,67 Értékelés6,21 Passzpontosság22,40 %
86% adatlefedettségStabil forma
FIFA Asean Cup2026Thailand · Védő
56,9index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc186 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,48 Értékelés7,33 Passzpontosság55,60 %
88% adatlefedettségStabil forma
Thai League 12026Port FC · Védő
5,0index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
23% adatlefedettségStabil forma
ASEAN Championship2025Thailand · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai7–4
Port FC–Beijing Guoan

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,86Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz35Passzpontosság28 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,86Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság18 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Port FC–Rayong FC

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–1
Kashiwa Reysol–Port FC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés5,91Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság20 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Port FC–Pattani

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Indonesia–Thailand

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Thailand–Philippines

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,03Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz61Passzpontosság53 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Thailand–Vietnam

KezdőD · 6 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,93Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Pakistan–Thailand

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,04Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz64Passzpontosság59 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Rasi Salai United–Port FC

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Thailand–Singapore

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Singapore–Thailand

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap456 perc12 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,46
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270020,676,211,336,00
Utolsó 1010456120,595,801,784,93
Utolsó 2012456120,595,801,784,93
Hazai6 meccs
186perc1gól1gólpassz7,27értékelés
Idegenbeli6 meccs
270perc0gól1gólpassz4,70értékelés
Kezdőként12 meccs
456perc1gól2gólpassz5,80értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 20.
  2. 7,02026. 09. 26.
  3. 7,92026. 09. 29.
  4. 7,02026. 10. 02.
  5. 0,02026. 10. 05.
  6. –2026. 10. 11.
  7. 5,92026. 10. 14.
  8. –2026. 10. 24.
  9. 5,92026. 10. 27.
  10. 6,92026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
270 perc5 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
152,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.20.–
  2. K09.26.90′
  3. K09.29.6′
  4. K10.02.90′
  5. K10.05.0′
  6. K10.11.–
  7. K10.14.90′
  8. K10.24.–
  9. K10.27.90′
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól2gólpassz0,67G+GP / 906,21értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
456perc1gól2gólpassz0,59G+GP / 905,80értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,21

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc88/1040,00
Gólpassz / 90 perc1/1040,67
Átlagértékelés58/1046,21

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.