Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSierra LeoneAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztTámadóF
Teljesítményindex17,3/10062% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
3 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,34
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
3
Lövés pontossága
42,90 %
Gólkonverzió
14,30 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
80
Passzpontosság
15,90 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,37
Sikeres csel
1
Cselezési siker
20 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
6
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,40
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
47,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
3
!
Fegyelem
Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
262 perc
Átlagértékelés
6,91
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés8,202026. 10. 27.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap30 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés30 nap182 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés90 nap262 perc10 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 0,73
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
120
1
0
0,75
7,23
0,75
3,00
Utolsó 10
10
262
1
0
0,34
6,91
1,37
2,40
Utolsó 20
10
262
1
0
0,34
6,91
1,37
2,40
Hazai6 meccs
216perc0gól0gólpassz6,68értékelés
Idegenbeli4 meccs
46perc1gól0gólpassz7,25értékelés
Kezdőként8 meccs
216perc0gól0gólpassz6,68értékelés
Csereként2 meccs
46perc1gól0gólpassz7,25értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
7,22026. 08. 25.
–2026. 09. 12.
–2026. 09. 19.
6,32026. 09. 28.
6,62026. 10. 06.
–2026. 10. 10.
6,32026. 10. 20.
–2026. 10. 24.
8,22026. 10. 27.
–2026. 10. 31.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot7 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 30 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,7 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között3,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc120Gól1Gólpassz0Átlagértékelés7,23
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc58/1250,00
Gólpassz / 90 perc59/1250,00
Átlagértékelés87/1256,25
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.