Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Andrés García
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Andrés García

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc82963,8 perc/meccs
Gól + gólpassz10,11 / 90 perc
Átlagértékelés6,5912 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGetafeLa Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex46,5/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
76,90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,11
Lövés
9
Kaput talál
2
Lövés pontossága
22,20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
286
Passzpontosság
25,30 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,19
Sikeres csel
22
Cselezési siker
62,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
2,28
Megnyert párharc
46
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
829 perc
Átlagértékelés
6,59
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,422026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Getafe · Védő
46,5index / 100
Meccs9 Kezdő7 Perc551 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,16 Értékelés6,61 Passzpontosság18,70 %
98% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Getafe · Védő
26,7index / 100
Meccs4 Kezdő3 Perc278 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,55 Passzpontosság33,50 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai0–1
Getafe–Brighton

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz25Passzpontosság22 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Getafe–Sevilla

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,42Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz16Passzpontosság12 %Párharc / megnyert17 / 10Csel / sikeres6 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Athletic Club–Getafe

Csereként beálltD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–5
Getafe–FC Lugano

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz54Passzpontosság46 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres5 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Getafe–Rayo Vallecano

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz35Passzpontosság32 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Barcelona–Getafe

KezdőM · 65 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság10 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Getafe–Malaga

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz37Passzpontosság31 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Real Betis–Getafe

KezdőD · 69 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság10 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Getafe–Celta Vigo

Csereként beálltD · 82 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Osasuna–Getafe

KezdőM · 65 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz24Passzpontosság22 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
FK Partizan–Getafe

Csereként beálltD · 53 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés5,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert11 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Getafe–Racing Santander

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Getafe–FK Partizan

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap470 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap829 perc13 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,48
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360010,256,721,252,25
Utolsó 1010711010,136,681,272,28
Utolsó 2013829010,116,591,192,28
Hazai7 meccs
487perc0gól1gólpassz6,90értékelés
Idegenbeli6 meccs
342perc0gól0gólpassz6,28értékelés
Kezdőként10 meccs
649perc0gól1gólpassz6,72értékelés
Csereként3 meccs
180perc0gól0gólpassz6,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 09. 07.
  2. 6,32026. 09. 17.
  3. 6,92026. 09. 20.
  4. 6,12026. 10. 10.
  5. 7,02026. 10. 15.
  6. 6,72026. 10. 19.
  7. 7,32026. 10. 22.
  8. 6,02026. 10. 25.
  9. 7,42026. 11. 01.
  10. 6,22026. 11. 05.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 225 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
225 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
470 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
829,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. C09.07.82′
  2. K09.17.69′
  3. K09.20.90′
  4. K10.10.65′
  5. K10.15.45′
  6. K10.19.45′
  7. K10.22.90′
  8. C10.25.45′
  9. K11.01.90′
  10. K11.05.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól1gólpassz0,25G+GP / 906,72értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
711perc0gól1gólpassz0,13G+GP / 906,68értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,72

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc168/1900,00
Gólpassz / 90 perc170/1900,00
Átlagértékelés169/1906,35

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.