Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Fer López
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Fer López

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc51536,8 perc/meccs
Gól + gólpassz40,70 / 90 perc
Átlagértékelés7,357 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonWolvesChampionship · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex69,4/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
1
Gól / 90
0,52
Gólpassz / 90
0,17
Lövés
15
Kaput talál
6
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
267
Passzpontosság
34,20 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
2,10
Sikeres csel
3
Cselezési siker
18,80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,40
Megnyert párharc
25
Párharcsiker
36,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
515 perc
Átlagértékelés
7,35
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 09. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Championship2026Wolves · Középpályás
69,4index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc513 Gól3 Gólpassz1 G+GP / 900,70 Értékelés7,35 Passzpontosság34,80 %
100% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Wolves · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc2 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság4 %
47% adatlefedettségStabil forma
La Liga2025Celta Vigo · Középpályás
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai3–0
Wolves–Cardiff

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Wolves–Watford

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Wolves–Portsmouth

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,58Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz51Passzpontosság49 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Burnley–Wolves

KezdőM · 71 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,83Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz35Passzpontosság26 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Wolves–Bolton

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz46Passzpontosság42 %Párharc / megnyert17 / 6Csel / sikeres4 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Middlesbrough–Wolves

KezdőM · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,14Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz30Passzpontosság27 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Wolves–West Brom

KezdőM · 73 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz22Passzpontosság21 %Párharc / megnyert8 / 0Csel / sikeres4 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Sheffield Utd–Wolves

KezdőM · 70 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz33Passzpontosság28 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Birmingham–Wolves

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz45Passzpontosság35 %Párharc / megnyert14 / 8Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
West Ham–Wolves

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
Wolves–Stoke City

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Sheffield Wednesday–Wolves

Csereként beálltM · 2 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Wolves–Blackburn

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Celta Vigo–Sevilla

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Athletic Club–Celta Vigo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap280 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap515 perc12 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 0,78
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55280110,647,192,571,93
Utolsó 1010513310,707,352,111,40
Utolsó 2014515310,707,352,101,40
Hazai7 meccs
253perc1gól1gólpassz7,33értékelés
Idegenbeli7 meccs
262perc2gól0gólpassz7,36értékelés
Kezdőként13 meccs
513perc3gól1gólpassz7,35értékelés
Csereként1 meccs
2perc–gól0gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 29.
  2. –2026. 09. 01.
  3. 8,22026. 09. 06.
  4. 6,32026. 09. 13.
  5. 8,22026. 09. 20.
  6. 7,12026. 10. 10.
  7. 6,22026. 10. 13.
  8. 7,82026. 10. 16.
  9. 7,62026. 10. 20.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-31.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
280 perc5 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
128,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.01.–
  2. K09.06.90′
  3. K09.13.70′
  4. K09.20.73′
  5. K10.10.29′
  6. K10.13.90′
  7. K10.16.71′
  8. K10.20.90′
  9. N10.24.–
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
280perc1gól1gólpassz0,64G+GP / 907,19értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
513perc3gól1gólpassz0,70G+GP / 907,35értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc251
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés7,21

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc13/1430,53
Gólpassz / 90 perc42/1430,18
Átlagértékelés11/1437,35

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.