Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Kieran Morgan
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Kieran Morgan

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc28156,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,404 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBradfordLeague Cup · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex40,3/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
7 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
120
Passzpontosság
27,10 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,64
Sikeres csel
3
Cselezési siker
75 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,92
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
36 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,64

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
281 perc
Átlagértékelés
6,40
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,592026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
League Cup2026Bradford · Középpályás
40,3index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc104 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,48 Passzpontosság20,10 %
84% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Rotherham · Középpályás
25,9index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,46 Passzpontosság33 %
82% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Bradford · Középpályás
16,4index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc87 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,17 Passzpontosság29 %
82% adatlefedettségStabil forma
League One2026Bradford · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
57% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai0–3
Bradford–Huddersfield

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Bradford–Peterborough

KezdőM · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Oxford United–Bradford

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Bradford–Stevenage

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Bradford–Leyton Orient

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–4
Rotherham–Bradford

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz40Passzpontosság33 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Reading–Bradford

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,17Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz37Passzpontosság29 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Luton–Bradford

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Notts County–Bradford

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Leyton Orient–Bradford

KezdőM · 83 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz30Passzpontosság24 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Bradford–Mansfield Town

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap21 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap111 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap281 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 2,56
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55281000,005,120,641,92
Utolsó 105281000,005,120,641,92
Utolsó 205281000,005,120,641,92
Hazai3 meccs
198perc0gól0gólpassz6,41értékelés
Idegenbeli2 meccs
83perc0gól0gólpassz3,18értékelés
Kezdőként5 meccs
281perc0gól0gólpassz5,12értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 08.
  2. 6,22026. 09. 22.
  3. 0,02026. 10. 03.
  4. 6,52026. 10. 06.
  5. 6,62026. 10. 27.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-27.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 21 perc 14 nap alatt · legutóbb 21,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között21,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
21 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
21 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,64 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N09.12.–
  2. N09.19.–
  3. K09.22.87′
  4. K10.03.0′
  5. K10.06.90′
  6. N10.10.–
  7. N10.17.–
  8. N10.24.–
  9. K10.27.21′
  10. N10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
281perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,12értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
281perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,12értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc21
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,59

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.