Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
P. Guzmán
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

P. Guzmán

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc40937,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,335 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAucasLiga Pro · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex37,7/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
2
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
146
Passzpontosság
25,70 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,32
Sikeres csel
6
Cselezési siker
37,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
2,20
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
40 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
409 perc
Átlagértékelés
6,33
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,532026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga Pro2026Aucas · Középpályás
37,7index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc409 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,33 Passzpontosság25,70 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli1–2
Universidad Catolica–Aucas

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–4
Aucas–Barcelona SC

KezdőM · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz39Passzpontosság35 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Aucas–LDU de Quito

KezdőM · 69 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Aucas–Macara

KezdőM · 97 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz32Passzpontosság25 %Párharc / megnyert21 / 8Csel / sikeres7 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Manta FC–Aucas

KezdőM · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz24Passzpontosság19 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Aucas–Barcelona SC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,17Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz36Passzpontosság26 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Aucas–Libertad

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Delfin SC–Aucas

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Aucas–LDU de Quito

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap78 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap147 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap409 perc11 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,12
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55244000,006,391,841,84
Utolsó 1010409000,006,331,322,20
Utolsó 2011409000,006,331,322,20
Hazai6 meccs
244perc0gól0gólpassz6,39értékelés
Idegenbeli5 meccs
165perc0gól0gólpassz6,24értékelés
Kezdőként11 meccs
409perc0gól0gólpassz6,33értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. –2026. 08. 30.
  3. 6,22026. 09. 03.
  4. –2026. 09. 07.
  5. 6,32026. 09. 12.
  6. 6,32026. 09. 19.
  7. –2026. 10. 10.
  8. 6,32026. 10. 17.
  9. 6,52026. 10. 25.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 78 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
78 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
147 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. K08.30.–
  3. K09.03.90′
  4. K09.07.–
  5. K09.12.75′
  6. K09.19.97′
  7. K10.10.–
  8. K10.17.69′
  9. K10.25.78′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
244perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,39értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
409perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,33értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc244
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,39

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc99/1140,00
Gólpassz / 90 perc100/1140,00
Átlagértékelés64/1146,33

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.