Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Thibaut
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Thibaut

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc29141,6 perc/meccs
Gól + gólpassz20,62 / 90 perc
Átlagértékelés6,805 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCreweEFL Trophy · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex55,1/10084% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
7 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,62
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
4
Lövés pontossága
57,10 %
Gólkonverzió
28,60 %

Passz és kreativitás

Passz
30
Passzpontosság
5 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,93
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
33,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
12
Elkövetett szabálytalanság
13

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,31

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
291 perc
Átlagértékelés
6,80
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,912026. 09. 22.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
EFL Trophy2026Crewe · Támadó
55,1index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc105 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,86 Értékelés7,08 Passzpontosság3,60 %
84% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Crewe · Támadó
69,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc94 Gól1 Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés7,70 Passzpontosság7 %
72% adatlefedettségStabil forma
League Two2026Crewe · Támadó
20,1index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc92 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,08 Passzpontosság4 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai1–1
Crewe–Barnet

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–1
Chesterfield–Crewe

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Exeter City–Crewe

KezdőF · 11 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Crewe–Rochdale

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Swindon Town–Crewe

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Blackpool–Crewe

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Crewe–Bristol Rovers

KezdőF · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,70Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert16 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Rotherham–Crewe

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
Crewe–Aston Villa U21

KezdőF · 60 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,91Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert19 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Crewe–Shrewsbury

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Colchester–Crewe

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Crewe–York

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Port Vale–Crewe

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Barnsley–Crewe

KezdőF · 94 perc

Gól1Gólpassz–Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert15 / 7Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc0 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap137 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap291 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 0,86
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55137000,006,130,000,66
Utolsó 107291200,626,800,000,93
Utolsó 207291200,626,800,000,93
Hazai2 meccs
141perc1gól0gólpassz6,81értékelés
Idegenbeli5 meccs
150perc1gól0gólpassz6,80értékelés
Kezdőként7 meccs
291perc2gól0gólpassz6,80értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 7,72026. 08. 25.
  2. 7,92026. 09. 22.
  3. –2026. 09. 26.
  4. 5,72026. 10. 03.
  5. 6,22026. 10. 06.
  6. –2026. 10. 10.
  7. 6,52026. 10. 20.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-20.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
11 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
145,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,31 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N09.19.–
  2. K09.22.60′
  3. K09.26.–
  4. K10.03.81′
  5. K10.06.45′
  6. K10.10.–
  7. N10.17.–
  8. K10.20.11′
  9. N10.24.–
  10. N10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
137perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,13értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
291perc2gól0gólpassz0,62G+GP / 906,80értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc11
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,45

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc36/370,00
Gólpassz / 90 perc36/370,00
Átlagértékelés37/376,08

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.