Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
H. Inamura
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

H. Inamura

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc79972,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés7,529 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC TokyoJ1 League · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex63,6/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
746
Passzpontosság
74,20 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,56
Sikeres csel
3
Cselezési siker
75 %

Védekezés és párharc

Szerelés
17
Labdaszerzés
9
Védőakció / 90
2,93
Megnyert párharc
42
Párharcsiker
68,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,11

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
799 perc
Átlagértékelés
7,52
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,942026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
J1 League2027FC Tokyo · Védő
63,6index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc799 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,52 Passzpontosság74,20 %
100% adatlefedettségStabil forma
J-League Cup2026FC Tokyo · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Emperor Cup2026FC Tokyo · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Idegenbeli0–4
Fagiano Okayama–FC Tokyo

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai6–0
FC Tokyo–Mito Hollyhock

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,94Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz87Passzpontosság74 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
FC Tokyo–Kashiwa Reysol

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,94Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz90Passzpontosság78 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Tokyo Verdy–FC Tokyo

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,61Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz121Passzpontosság109 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Mito Hollyhock–FC Tokyo

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
FC Tokyo–Urawa

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,74Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz68Passzpontosság55 %Párharc / megnyert11 / 9Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
FC Tokyo–Shonan Bellmare

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
FC Tokyo–Nagoya Grampus

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz58Passzpontosság46 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gamba Osaka–FC Tokyo

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz57Passzpontosság45 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
FC Tokyo–Kyoto Sanga

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,87Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz92Passzpontosság81 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
V-varen Nagasaki–FC Tokyo

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz85Passzpontosság71 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–0
FC Tokyo–Parceiro Nagano

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
FC Tokyo–JEF United Chiba

KezdőD · 79 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz88Passzpontosság71 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Vissel Kobe–FC Tokyo

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap799 perc11 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,38
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360000,007,561,003,00
Utolsó 1010720000,006,680,632,88
Utolsó 2011799000,006,770,562,93
Hazai6 meccs
529perc0gól0gólpassz7,57értékelés
Idegenbeli5 meccs
270perc0gól0gólpassz5,58értékelés
Kezdőként11 meccs
799perc0gól0gólpassz6,77értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,52026. 08. 29.
  2. 0,02026. 09. 02.
  3. 7,92026. 09. 06.
  4. 7,22026. 09. 12.
  5. 7,32026. 09. 19.
  6. 7,72026. 10. 10.
  7. 7,62026. 10. 17.
  8. 6,92026. 10. 21.
  9. 7,92026. 10. 25.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
360 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,11 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.90′
  2. K09.12.90′
  3. K09.19.90′
  4. N10.07.–
  5. K10.10.90′
  6. N10.14.–
  7. K10.17.90′
  8. K10.21.90′
  9. K10.25.90′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,56értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
720perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,68értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés7,50

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc129/1350,00
Gólpassz / 90 perc126/1350,00
Átlagértékelés26/1356,77

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.