Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Allan
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Allan

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc32629,6 perc/meccs
Gól + gólpassz20,55 / 90 perc
Átlagértékelés6,866 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonManchester CityLeague Cup · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex61,6/10084% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90,90 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,28
Gólpassz / 90
0,28
Lövés
4
Kaput talál
2
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
102
Passzpontosság
20,90 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,55
Sikeres csel
7
Cselezési siker
43,80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
5,52
Megnyert párharc
31
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
326 perc
Átlagértékelés
6,86
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,542026. 09. 17.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
League Cup2026Manchester City · Középpályás
61,6index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc132 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 901,36 Értékelés7,39 Passzpontosság20,40 %
84% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Manchester City · Támadó
26,3index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc97 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,50 Passzpontosság28,20 %
88% adatlefedettségStabil forma
CONMEBOL Libertadores2026Palmeiras · Középpályás
43,7index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc87 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,90 Passzpontosság13 %
72% adatlefedettségStabil forma
Premier League2026Manchester City · Támadó
20,2index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc10 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,50 Passzpontosság5 %
84% adatlefedettségStabil forma
Serie A2026Palmeiras · Középpályás
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Manchester City–Brighton

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Manchester City–Brighton

KezdőM · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés7Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság12 %Párharc / megnyert18 / 10Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz34Passzpontosság29 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres5 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Manchester City–Ipswich

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–4
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Liverpool–Manchester City

Csereként beálltF · 10 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–3
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Manchester City–Norwich

KezdőM · 71 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,54Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz30Passzpontosság24 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Manchester United–Manchester City

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Palmeiras–Vasco DA Gama

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Cerro Porteno–Palmeiras

KezdőM · 87 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz18Passzpontosság13 %Párharc / megnyert19 / 9Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Fluminense–Palmeiras

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap7 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap168 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap326 perc11 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 3,30
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55168000,005,150,004,82
Utolsó 1010326110,554,580,555,52
Utolsó 2011326110,554,580,555,52
Hazai6 meccs
222perc1gól1gólpassz4,26értékelés
Idegenbeli5 meccs
104perc0gól0gólpassz4,97értékelés
Kezdőként10 meccs
316perc1gól1gólpassz4,34értékelés
Csereként1 meccs
10perc–gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 20.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 0,02026. 09. 08.
  4. 8,52026. 09. 17.
  5. 0,02026. 09. 20.
  6. 6,52026. 10. 11.
  7. 0,02026. 10. 14.
  8. 6,52026. 10. 20.
  9. 6,22026. 10. 28.
  10. 6,52026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-04.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 68 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
7 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
68 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
168 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
163,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. N09.13.–
  2. K09.17.71′
  3. K09.20.0′
  4. C10.11.10′
  5. K10.14.0′
  6. N10.17.–
  7. K10.20.90′
  8. K10.28.61′
  9. N10.31.–
  10. K11.04.7′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
168perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,15értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
326perc1gól1gólpassz0,55G+GP / 904,58értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc158
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,41

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.