Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Pau Navarro
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Pau Navarro

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc61661,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,239 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVillarrealLa Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex31,4/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
417
Passzpontosság
53,50 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,48
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
48,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,29

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
616 perc
Átlagértékelés
6,23
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,712026. 09. 17.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Villarreal · Védő
31,4index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc342 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,54 Passzpontosság60,40 %
92% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Villarreal · Védő
30,5index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc274 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,85 Passzpontosság42,10 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai0–6
Gól0Gólpassz0Értékelés5,48Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Villarreal–Espanyol

KezdőD · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz60Passzpontosság56 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Valencia–Villarreal

KezdőD · 3 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–3
Liverpool–Villarreal

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,49Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz60Passzpontosság50 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Villarreal–Elche

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Villarreal–Napoli

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság39 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Real Madrid–Villarreal

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz64Passzpontosság58 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Villarreal–Levante

KezdőD · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz83Passzpontosság78 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Malaga–Villarreal

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság45 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,86Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz47Passzpontosság42 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Alaves–Villarreal

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Atletico Madrid–Villarreal

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap91 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap364 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap616 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 1,92
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55274000,006,120,002,30
Utolsó 1010616000,005,610,002,48
Utolsó 2010616000,005,610,002,48
Hazai5 meccs
260perc0gól0gólpassz5,07értékelés
Idegenbeli5 meccs
356perc0gól0gólpassz6,14értékelés
Kezdőként10 meccs
616perc0gól0gólpassz5,61értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 05.
  2. 5,92026. 09. 08.
  3. 6,72026. 09. 17.
  4. 6,72026. 09. 20.
  5. 6,32026. 10. 10.
  6. 6,62026. 10. 13.
  7. 5,52026. 10. 20.
  8. 6,42026. 10. 24.
  9. 6,72026. 10. 30.
  10. 5,52026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 94 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
91 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
94 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
364 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,29 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. K09.08.83′
  2. K09.17.90′
  3. K09.20.79′
  4. K10.10.90′
  5. K10.13.90′
  6. N10.17.–
  7. K10.20.90′
  8. K10.24.3′
  9. K10.30.80′
  10. K11.03.11′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
274perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,12értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
616perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,61értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc184
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,00

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc170/1740,00
Gólpassz / 90 perc170/1740,00
Átlagértékelés123/1745,85

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.