Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHuracanLiga Profesional Argentina · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex45,8/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,38
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
2
Lövés pontossága
66,70 %
Gólkonverzió
33,30 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
92
Passzpontosság
25 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,75
Sikeres csel
1
Cselezési siker
16,70 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
3
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,77
Megnyert párharc
10
Párharcsiker
43,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
3
!
Fegyelem
Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
239 perc
Átlagértékelés
6,55
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés8,022026. 10. 04.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap147 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap227 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés90 nap239 perc9 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,90
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
227
1
0
0,40
5,25
0,79
3,57
Utolsó 10
9
239
1
0
0,38
4,91
0,75
3,77
Utolsó 20
9
239
1
0
0,38
4,91
0,75
3,77
Hazai4 meccs
172perc1gól0gólpassz3,51értékelés
Idegenbeli5 meccs
67perc0gól0gólpassz6,31értékelés
Kezdőként8 meccs
231perc1gól0gólpassz4,66értékelés
Csereként1 meccs
8perc–gól–gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
–2026. 08. 16.
6,42026. 09. 05.
0,02026. 09. 14.
6,72026. 09. 20.
8,02026. 10. 04.
6,12026. 10. 10.
0,02026. 10. 16.
6,12026. 10. 25.
6,02026. 10. 30.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 147 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,9 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között5,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc227Gól1Gólpassz0Átlagértékelés5,25
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc5/2030,38
Gólpassz / 90 perc182/2030,00
Átlagértékelés140/2034,91
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.