Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
L. Page
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

L. Page

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc24624,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,813 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLeicesterLeague One · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex38,3/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
212
Passzpontosság
65,10 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,83
Sikeres csel
4
Cselezési siker
80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,83
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
45,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,37

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
246 perc
Átlagértékelés
6,81
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,182026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
League One2026Leicester · Középpályás
38,3index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc156 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,06 Passzpontosság71,80 %
98% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Leicester · Középpályás
31,4index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,30 Passzpontosság47 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–2
Leicester–Stevenage

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Leicester–Wigan

KezdőM · 84 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,18Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz85Passzpontosság79 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Luton–Leicester

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–4
Bromley–Leicester

KezdőM · 72 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,95Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz70Passzpontosság63 %Párharc / megnyert14 / 7Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Leicester–Doncaster

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Leicester–Peterborough

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–4
Stockport County–Leicester

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–4
Leicester–Oxford United

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Ipswich–Leicester

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz5Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz57Passzpontosság47 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap84 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap156 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap246 perc10 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó3 értékelt meccs · szórás: 0,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55156000,007,060,002,88
Utolsó 1010246000,006,811,831,83
Utolsó 2010246000,006,811,831,83
Hazai5 meccs
84perc0gól0gólpassz7,18értékelés
Idegenbeli5 meccs
162perc0gól0gólpassz6,63értékelés
Kezdőként10 meccs
246perc0gól0gólpassz6,81értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 25.
  2. –2026. 08. 29.
  3. –2026. 09. 05.
  4. –2026. 09. 12.
  5. –2026. 10. 10.
  6. –2026. 10. 17.
  7. 7,02026. 10. 20.
  8. –2026. 10. 24.
  9. 7,22026. 10. 27.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 84 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
84 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
156 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,37 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.25.90′
  2. K08.29.–
  3. K09.05.–
  4. K09.12.–
  5. K10.10.–
  6. K10.17.–
  7. K10.20.72′
  8. K10.24.–
  9. K10.27.84′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
156perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,06értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
246perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,81értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc156
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés7,06

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc120/1250,00
Gólpassz / 90 perc121/1250,00
Átlagértékelés18/1257,07

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.