Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
S. Iheanacho
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

S. Iheanacho

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc43936,6 perc/meccs
Gól + gólpassz20,41 / 90 perc
Átlagértékelés6,5710 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC MidtjyllandSuperliga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex34,6/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
75 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,21
Gólpassz / 90
0,21
Lövés
7
Kaput talál
3
Lövés pontossága
42,90 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
51
Passzpontosság
5 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,82
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,23
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
39,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
439 perc
Átlagértékelés
6,57
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 08. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Superliga2026FC Midtjylland · Támadó
34,6index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc292 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,31 Értékelés6,53 Passzpontosság4,30 %
98% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FC Midtjylland · Támadó
49,6index / 100
Meccs3 Kezdő1 Perc147 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,61 Értékelés6,67 Passzpontosság6,20 %
76% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
FC Midtjylland–Lyngby

KezdőF · 31 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság1 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
FC Midtjylland–St. Truiden

Csereként beálltF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Viborg–FC Midtjylland

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Egnatia Rrogozhinë–FC Midtjylland

Csereként beálltF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Odense–FC Midtjylland

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
FC Midtjylland–FC Nordsjaelland

Csereként beálltF · 25 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Aarhus–FC Midtjylland

KezdőF · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Silkeborg–FC Midtjylland

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–4
HNK Rijeka–FC Midtjylland

KezdőF · 57 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
FC Midtjylland–Randers FC

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap45 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap289 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap439 perc12 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott9 értékelt meccs · szórás: 0,24
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55211000,006,420,430,85
Utolsó 1010382010,246,470,711,41
Utolsó 2012439110,416,570,821,23
Hazai5 meccs
179perc0gól1gólpassz6,57értékelés
Idegenbeli7 meccs
260perc1gól0gólpassz6,57értékelés
Kezdőként9 meccs
324perc1gól0gólpassz6,62értékelés
Csereként3 meccs
115perc–gól1gólpassz6,47értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 30.
  2. 6,42026. 09. 02.
  3. 6,92026. 09. 07.
  4. 6,52026. 09. 19.
  5. 6,32026. 10. 11.
  6. 6,32026. 10. 15.
  7. 6,42026. 10. 19.
  8. 6,22026. 10. 22.
  9. 6,92026. 10. 25.
  10. 6,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 121 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
121 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
289 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
219,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.–
  2. K09.02.23′
  3. C09.07.25′
  4. K09.19.45′
  5. K10.11.78′
  6. C10.15.45′
  7. K10.19.45′
  8. C10.22.45′
  9. K10.25.31′
  10. K11.01.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
211perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,42értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
382perc0gól1gólpassz0,24G+GP / 906,47értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc211
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,42

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc29/340,00
Gólpassz / 90 perc8/340,31
Átlagértékelés21/346,53

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.