Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC LuganoSuper League · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex63,1/10096% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
4 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
76,50 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
6
Gólpassz
3
Gól / 90
0,66
Gólpassz / 90
0,33
Lövés
26
Kaput talál
10
Lövés pontossága
38,50 %
Gólkonverzió
23,10 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
188
Passzpontosság
13 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
0,99
Sikeres csel
12
Cselezési siker
41,40 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
10
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
1,76
Megnyert párharc
57
Párharcsiker
43,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
15
Elkövetett szabálytalanság
18
!
Fegyelem
Sárga lap
3
Piros lap
1
Lap / 90
0,44
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
819 perc
Átlagértékelés
7,02
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés82026. 10. 15.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat4egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap21 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés30 nap299 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés90 nap819 perc17 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 0,75
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
190
3
1
1,89
7,29
2,37
1,89
Utolsó 10
10
507
4
2
1,07
6,94
1,24
2,31
Utolsó 20
17
819
6
3
0,99
7,02
0,99
1,76
Hazai8 meccs
377perc3gól2gólpassz7,20értékelés
Idegenbeli9 meccs
442perc3gól1gólpassz6,83értékelés
Kezdőként13 meccs
754perc4gól3gólpassz6,90értékelés
Csereként4 meccs
65perc2gól0gólpassz7,53értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
6,42026. 09. 20.
8,02026. 09. 26.
6,02026. 09. 29.
6,22026. 10. 03.
6,42026. 10. 06.
7,72026. 10. 10.
8,02026. 10. 15.
6,62026. 10. 22.
7,62026. 10. 25.
6,62026. 11. 01.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 140 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc190Gól3Gólpassz1Átlagértékelés7,29
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc15/470,58
Gólpassz / 90 perc17/470,19
Átlagértékelés11/477,06
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.