Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
T. Ozaeta
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

T. Ozaeta

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc69769,7 perc/meccs
Gól + gólpassz30,39 / 90 perc
Átlagértékelés6,619 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDelfin SCLiga Pro · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex54,7/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
3
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,39
Lövés
14
Kaput talál
5
Lövés pontossága
35,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
163
Passzpontosság
12,50 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
1,55
Sikeres csel
6
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,20
Megnyert párharc
49
Párharcsiker
57,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
23
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,26

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
697 perc
Átlagértékelés
6,61
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,742026. 10. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga Pro2026Delfin SC · Középpályás
54,7index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc697 Gól0 Gólpassz3 G+GP / 900,39 Értékelés6,61 Passzpontosság12,50 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai3–1
Gól0Gólpassz2Értékelés7,74Kulcspassz3Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság17 %Párharc / megnyert18 / 14Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Orense SC–Delfin SC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,82Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz24Passzpontosság16 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
Delfin SC–Manta FC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz18Passzpontosság15 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Delfin SC–Mushuc Runa SC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz25Passzpontosság14 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz18Passzpontosság10 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Barcelona SC–Delfin SC

KezdőM · 57 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,07Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz9Passzpontosság5 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság5 %Párharc / megnyert8 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Delfin SC–Tecnico Universitario

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Mushuc Runa SC–Delfin SC

KezdőM · 70 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Delfin SC–Aucas

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc4 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap697 perc10 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,54
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55442020,416,702,042,85
Utolsó 1010697030,396,611,552,20
Utolsó 2010697030,396,611,552,20
Hazai5 meccs
315perc0gól2gólpassz6,75értékelés
Idegenbeli5 meccs
382perc0gól1gólpassz6,50értékelés
Kezdőként10 meccs
697perc0gól3gólpassz6,61értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 15.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 6,32026. 08. 28.
  4. 6,32026. 09. 06.
  5. 7,12026. 09. 14.
  6. 7,02026. 09. 20.
  7. 6,42026. 10. 09.
  8. 6,52026. 10. 18.
  9. 5,82026. 10. 24.
  10. 7,72026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
232,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,26 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. K08.28.70′
  3. N09.01.–
  4. K09.06.45′
  5. K09.14.57′
  6. K09.20.82′
  7. K10.09.90′
  8. K10.18.90′
  9. K10.24.90′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
442perc0gól2gólpassz0,41G+GP / 906,70értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
697perc0gól3gólpassz0,39G+GP / 906,61értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc442
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,70

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc109/1140,00
Gólpassz / 90 perc12/1140,39
Átlagértékelés33/1146,61

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.