Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Moncayola
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Moncayola

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc58258,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,527 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonOsasunaLa Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex39,7/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
1
Lövés pontossága
100 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
268
Passzpontosság
36,80 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,31
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
3,25
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
46,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,31

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
582 perc
Átlagértékelés
6,52
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 08. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Osasuna · Középpályás
39,7index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc582 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,52 Passzpontosság36,80 %
98% adatlefedettségStabil forma
La Liga2025Osasuna · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,85Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság18 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Sevilla–Osasuna

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság44 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Osasuna–Racing Santander

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–2
Real Betis–Osasuna

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Atletico Madrid–Osasuna

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Osasuna–Espanyol

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz54Passzpontosság47 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–2
Alaves–Osasuna

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz49Passzpontosság40 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Osasuna–Getafe

KezdőM · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz42Passzpontosság38 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Celta Vigo–Osasuna

KezdőM · 45 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Osasuna–Levante

KezdőM · 93 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz32Passzpontosság28 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Levante–Osasuna

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap168 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap168 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap582 perc9 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,50
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55258000,006,260,701,74
Utolsó 1010582000,006,520,313,25
Utolsó 2010582000,006,520,313,25
Hazai4 meccs
279perc0gól0gólpassz6,99értékelés
Idegenbeli6 meccs
303perc0gól0gólpassz6,18értékelés
Kezdőként10 meccs
582perc0gól0gólpassz6,52értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 05. 08.
  2. 7,22026. 08. 24.
  3. 6,22026. 08. 27.
  4. 7,32026. 08. 31.
  5. 6,22026. 09. 06.
  6. 6,52026. 09. 12.
  7. –2026. 10. 11.
  8. –2026. 10. 18.
  9. 6,52026. 10. 26.
  10. 5,92026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 168 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
78 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
168 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
168 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,31 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. K08.24.93′
  2. K08.27.45′
  3. K08.31.96′
  4. K09.06.90′
  5. K09.12.90′
  6. N09.16.–
  7. K10.11.–
  8. K10.18.–
  9. K10.26.90′
  10. K11.02.78′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
258perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,26értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
582perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,52értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc168
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,15

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc87/1560,00
Gólpassz / 90 perc88/1560,00
Átlagértékelés84/1566,52

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.