Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Óscar Valentín
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Óscar Valentín

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc46366,1 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,847 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRayo VallecanoLa Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex42,6/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
3 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
280
Passzpontosság
52,90 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
1,56
Sikeres csel
3
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
3,69
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
55,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,19

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
463 perc
Átlagértékelés
6,84
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,602026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Rayo Vallecano · Középpályás
42,6index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc343 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,71 Passzpontosság28,60 %
92% adatlefedettségStabil forma
Spanyol Király-kupa2026Rayo Vallecano · Középpályás
60,9index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc120 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,60 Passzpontosság96 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai3–0
Rayo Vallecano–Celta Vigo

KezdőM · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság30 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Recreativo Huelva–Rayo Vallecano

Kezdő · csapatkapitányM · 120 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz5Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz101Passzpontosság96 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Rayo Vallecano–Elche

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Getafe–Rayo Vallecano

KezdőM · 31 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz37Passzpontosság34 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Rayo Vallecano–Athletic Club

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság17 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság41 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–2
Barcelona–Rayo Vallecano

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert14 / 7Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Rayo Vallecano–Alaves

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Sevilla–Rayo Vallecano

Kezdő · csapatkapitányM · 78 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság15 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap184 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap215 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap463 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,54
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55295000,006,852,443,66
Utolsó 107463000,006,841,563,69
Utolsó 207463000,006,841,563,69
Hazai2 meccs
121perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Idegenbeli5 meccs
342perc0gól0gólpassz6,99értékelés
Kezdőként7 meccs
463perc0gól0gólpassz6,84értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 08. 15.
  2. 6,92026. 08. 31.
  3. 6,32026. 09. 05.
  4. 6,22026. 09. 12.
  5. 7,62026. 10. 19.
  6. 7,62026. 10. 27.
  7. 6,62026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 184 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
64 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
184 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
215 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,19 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.78′
  2. N08.20.–
  3. K08.31.90′
  4. K09.05.57′
  5. K09.12.23′
  6. N10.10.–
  7. K10.19.31′
  8. N10.24.–
  9. K10.27.120′
  10. K10.31.64′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
295perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,85értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
463perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,84értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc238
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,99

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc94/1560,00
Gólpassz / 90 perc95/1560,00
Átlagértékelés62/1566,71

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.