Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Iñigo Vicente
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Iñigo Vicente

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc54054,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,33 / 90 perc
Átlagértékelés6,847 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRacing SantanderLa Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex57,6/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,33
Lövés
6
Kaput talál
3
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
404
Passzpontosság
54,10 %
Kulcspassz
22
Kulcspassz / 90
3,67
Sikeres csel
6
Cselezési siker
35,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
2
Megnyert párharc
27
Párharcsiker
47,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,50

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
540 perc
Átlagértékelés
6,84
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Racing Santander · Középpályás
57,6index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc540 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,33 Értékelés6,84 Passzpontosság54,10 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz61Passzpontosság52 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Racing Santander–Espanyol

KezdőM · 88 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz53Passzpontosság39 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres5 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Osasuna–Racing Santander

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Racing Santander–Valencia

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz8Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz93Passzpontosság69 %Párharc / megnyert10 / 8Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz86Passzpontosság73 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres5 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli7–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,78Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Racing Santander–Alaves

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,89Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz51Passzpontosság35 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Racing Santander–Elche

KezdőM · 69 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,60Kulcspassz6Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz52Passzpontosság40 %Párharc / megnyert10 / 2Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Getafe–Racing Santander

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap82 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap260 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap540 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,59
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55350010,266,903,600,77
Utolsó 1010540020,336,843,672,00
Utolsó 2010540020,336,843,672,00
Hazai5 meccs
329perc0gól2gólpassz7,19értékelés
Idegenbeli5 meccs
211perc0gól0gólpassz6,37értékelés
Kezdőként10 meccs
540perc0gól2gólpassz6,84értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 7,62026. 08. 28.
  3. 5,92026. 09. 05.
  4. –2026. 09. 12.
  5. 6,82026. 09. 16.
  6. 6,42026. 09. 19.
  7. 7,72026. 10. 11.
  8. –2026. 10. 18.
  9. 6,82026. 10. 24.
  10. 6,62026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 170 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
82 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
170 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
260 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
270,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,50 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. K08.28.69′
  3. K09.05.90′
  4. K09.12.–
  5. K09.16.31′
  6. K09.19.90′
  7. K10.11.90′
  8. K10.18.–
  9. K10.24.88′
  10. K11.01.82′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
350perc0gól1gólpassz0,26G+GP / 906,90értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
540perc0gól2gólpassz0,33G+GP / 906,84értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc350
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,90

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc97/1560,00
Gólpassz / 90 perc28/1560,35
Átlagértékelés42/1566,85

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.