Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Eric Izoita
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Eric Izoita

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc28235,3 perc/meccs
Gól + gólpassz30,96 / 90 perc
Átlagértékelés6,537 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPortland TimbersMajor League Soccer · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex54,8/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
3
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,96
Lövés
8
Kaput talál
3
Lövés pontossága
37,50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
110
Passzpontosság
15,90 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,91
Sikeres csel
3
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,55
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
46,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,64

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
282 perc
Átlagértékelés
6,53
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,312026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Portland Timbers · Középpályás
54,8index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc282 Gól0 Gólpassz3 G+GP / 900,96 Értékelés6,53 Passzpontosság15,90 %
94% adatlefedettségStabil forma
MLS Next Pro2026Portland Timbers II · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz21Passzpontosság18 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,78Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz2Értékelés8,31Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz27Passzpontosság25 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,92Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,01Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap92 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap259 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap282 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 0,80
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55244020,746,601,481,84
Utolsó 108282030,966,531,912,55
Utolsó 208282030,966,531,912,55
Hazai3 meccs
198perc0gól2gólpassz7,11értékelés
Idegenbeli5 meccs
84perc0gól1gólpassz6,11értékelés
Kezdőként8 meccs
282perc0gól3gólpassz6,53értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 24.
  2. 6,02026. 09. 27.
  3. 6,72026. 10. 11.
  4. 5,92026. 10. 15.
  5. 6,32026. 10. 18.
  6. 8,32026. 10. 25.
  7. 5,82026. 10. 29.
  8. 6,72026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 156 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
62 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
156 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
259 perc6 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
94,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,64 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.24.–
  2. K09.27.23′
  3. K10.11.15′
  4. K10.15.16′
  5. K10.18.72′
  6. K10.25.64′
  7. K10.29.30′
  8. K11.02.62′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
244perc0gól2gólpassz0,74G+GP / 906,60értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
282perc0gól3gólpassz0,96G+GP / 906,53értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc244
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,60

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc255/2620,00
Gólpassz / 90 perc4/2620,96
Átlagértékelés123/2626,53

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.