Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGetafeKonferencia-liga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex47,0/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
62,50 %
Nem lépett pályára
5 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,41
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
2
Lövés pontossága
66,70 %
Gólkonverzió
33,30 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
65
Passzpontosság
15,60 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,22
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,81
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
45 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
2
!
Fegyelem
Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,81
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
221 perc
Átlagértékelés
6,72
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés7,302026. 10. 22.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap19 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés30 nap202 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés90 nap221 perc8 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,92
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
202
1
0
0,45
5,42
1,34
0,45
Utolsó 10
8
221
1
0
0,41
5,04
1,22
0,81
Utolsó 20
8
221
1
0
0,41
5,04
1,22
0,81
Hazai3 meccs
93perc1gól0gólpassz4,70értékelés
Idegenbeli5 meccs
128perc0gól0gólpassz5,24értékelés
Kezdőként5 meccs
183perc1gól0gólpassz4,12értékelés
Csereként3 meccs
38perc0gól0gólpassz6,57értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
6,72026. 08. 27.
6,52026. 08. 31.
0,02026. 10. 10.
6,52026. 10. 15.
6,82026. 10. 19.
7,32026. 10. 22.
6,52026. 10. 25.
0,02026. 11. 01.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot6 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 19 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc202Gól1Gólpassz0Átlagértékelés5,42
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.