Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
E. Ünal
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

E. Ünal

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc70458,7 perc/meccs
Gól + gólpassz30,38 / 90 perc
Átlagértékelés6,7310 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGetafeLa Liga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex43,2/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,26
Gólpassz / 90
0,13
Lövés
13
Kaput talál
6
Lövés pontossága
46,20 %
Gólkonverzió
15,40 %

Passz és kreativitás

Passz
119
Passzpontosság
10,20 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,77
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,77
Megnyert párharc
43
Párharcsiker
40,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
14
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,38

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
704 perc
Átlagértékelés
6,73
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,352026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Getafe · Támadó
43,2index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc599 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,30 Értékelés6,63 Passzpontosság10,20 %
98% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Getafe · Támadó
61,6index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc105 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,86 Értékelés7,15 Passzpontosság9,90 %
76% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai3–1
Getafe–Sevilla

KezdőF · 82 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,35Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz19Passzpontosság13 %Párharc / megnyert17 / 6Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Athletic Club–Getafe

Csereként beálltF · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert– / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–5
Getafe–FC Lugano

Csereként beálltF · 24 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Getafe–Rayo Vallecano

KezdőF · 87 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Getafe–Malaga

KezdőF · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert15 / 5Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Real Betis–Getafe

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,09Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz18Passzpontosság12 %Párharc / megnyert18 / 6Csel / sikeres2 / –Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Getafe–Celta Vigo

KezdőF · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz10Passzpontosság4 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Osasuna–Getafe

KezdőF · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz18Passzpontosság12 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres3 / –Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
FK Partizan–Getafe

KezdőF · 81 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz16Passzpontosság11 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Getafe–Racing Santander

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Getafe–FK Partizan

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap101 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap212 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap704 perc12 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,68
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55302110,606,870,600,60
Utolsó 1010704210,386,730,770,77
Utolsó 2012704210,386,730,770,77
Hazai8 meccs
463perc1gól1gólpassz6,86értékelés
Idegenbeli4 meccs
241perc1gól0gólpassz6,55értékelés
Kezdőként10 meccs
661perc2gól1gólpassz6,79értékelés
Csereként2 meccs
43perc0gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,62026. 08. 27.
  2. 6,22026. 08. 31.
  3. 6,92026. 09. 07.
  4. 6,22026. 09. 13.
  5. 6,12026. 09. 17.
  6. 6,52026. 09. 20.
  7. 6,52026. 10. 19.
  8. 6,72026. 10. 22.
  9. 6,32026. 10. 25.
  10. 8,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 125 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
82 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
125 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
212 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
234,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,38 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.27.81′
  2. K08.31.96′
  3. K09.07.90′
  4. K09.13.90′
  5. K09.17.45′
  6. K09.20.90′
  7. K10.19.87′
  8. C10.22.24′
  9. C10.25.19′
  10. K11.01.82′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
302perc1gól1gólpassz0,60G+GP / 906,87értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
704perc2gól1gólpassz0,38G+GP / 906,73értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc302
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés6,87

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc41/750,15
Gólpassz / 90 perc31/750,15
Átlagértékelés37/756,63

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.