Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Justin Janssen
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Justin Janssen

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc93166,5 perc/meccs
Gól + gólpassz30,29 / 90 perc
Átlagértékelés7,1711 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC NordsjaellandSuperliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex68,2/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
9 meccs
Csapatkapitány
2 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,19
Gólpassz / 90
0,10
Lövés
8
Kaput talál
6
Lövés pontossága
75 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
669
Passzpontosság
56,30 %
Kulcspassz
16
Kulcspassz / 90
1,55
Sikeres csel
7
Cselezési siker
77,80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
34
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
3,77
Megnyert párharc
64
Párharcsiker
61,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
16

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
1
Lap / 90
0,39

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
931 perc
Átlagértékelés
7,17
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Superliga2026FC Nordsjaelland · Középpályás
68,2index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc675 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 900,40 Értékelés7,13 Passzpontosság54,10 %
100% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FC Nordsjaelland · Középpályás
47,4index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc256 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés7,30 Passzpontosság61,80 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai2–3
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz45Passzpontosság39 %Párharc / megnyert10 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,78Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz64Passzpontosság55 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
FC Nordsjaelland–CSKA Sofia

Kezdő · csapatkapitányM · 76 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz53Passzpontosság46 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres–Lap2 sárga · 1 piros
Idegenbeli3–3
Lyngby–FC Nordsjaelland

KezdőM · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,86Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz35Passzpontosság34 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz86Passzpontosság78 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
FC Nordsjaelland–Odense

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,88Kulcspassz3Szerelés7Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz76Passzpontosság64 %Párharc / megnyert15 / 12Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Viborg–FC Nordsjaelland

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,92Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz68Passzpontosság57 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
FC Nordsjaelland–Aarhus

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz63Passzpontosság56 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
FC Midtjylland–FC Nordsjaelland

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés6Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz49Passzpontosság44 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz74Passzpontosság64 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
FC Nordsjaelland–Brondby

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz56Passzpontosság52 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
FC Nordsjaelland–Silkeborg

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–0
FC Nordsjaelland–Valur Reykjavik

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap481 perc6 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap931 perc14 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,63
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55391200,467,551,153,22
Utolsó 1010841210,327,191,613,75
Utolsó 2014931210,297,171,553,77
Hazai6 meccs
346perc1gól1gólpassz7,32értékelés
Idegenbeli8 meccs
585perc1gól0gólpassz7,09értékelés
Kezdőként14 meccs
931perc2gól1gólpassz7,17értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 09. 03.
  2. 7,32026. 09. 07.
  3. 7,22026. 09. 13.
  4. 5,92026. 09. 20.
  5. 6,92026. 10. 09.
  6. 7,92026. 10. 15.
  7. 7,92026. 10. 18.
  8. 7,02026. 10. 22.
  9. 6,82026. 10. 25.
  10. 8,22026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 256 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
256 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
481 perc6 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
310,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,39 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.03.90′
  2. K09.07.90′
  3. K09.13.90′
  4. K09.20.90′
  5. K10.09.90′
  6. K10.15.90′
  7. K10.18.45′
  8. K10.22.76′
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
391perc2gól0gólpassz0,46G+GP / 907,55értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
841perc2gól1gólpassz0,32G+GP / 907,19értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc391
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés7,55

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc20/780,27
Gólpassz / 90 perc27/780,13
Átlagértékelés7/787,13

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.