Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
L. Godoy
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

L. Godoy

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc61050,8 perc/meccs
Gól + gólpassz10,15 / 90 perc
Átlagértékelés6,637 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAtletico TucumanLiga Profesional Argentina · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,1/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,15
Gólpassz / 90
0
Lövés
12
Kaput talál
4
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
8,30 %

Passz és kreativitás

Passz
262
Passzpontosság
30,20 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
1,18
Sikeres csel
18
Cselezési siker
54,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
2,95
Megnyert párharc
42
Párharcsiker
45,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,15

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
610 perc
Átlagértékelés
6,63
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,342026. 10. 09.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga Profesional Argentina2026Atletico Tucuman · Középpályás
49,1index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc610 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,15 Értékelés6,63 Passzpontosság30,20 %
100% adatlefedettségStabil forma
Copa Argentina2026Atletico Tucuman · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz58Passzpontosság47 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Tigre–Atletico Tucuman

KezdőM · 83 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,73Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz29Passzpontosság22 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz35Passzpontosság27 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres9 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,34Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz38Passzpontosság25 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz29Passzpontosság26 %Párharc / megnyert15 / 6Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Aldosivi–Atletico Tucuman

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz35Passzpontosság23 %Párharc / megnyert20 / 11Csel / sikeres8 / 6Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz38Passzpontosság29 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap353 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap610 perc12 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott7 értékelt meccs · szórás: 0,35
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55430100,216,631,472,72
Utolsó 1010610100,156,631,182,95
Utolsó 2012610100,156,631,182,95
Hazai7 meccs
347perc0gól0gólpassz6,49értékelés
Idegenbeli5 meccs
263perc1gól0gólpassz6,83értékelés
Kezdőként12 meccs
610perc1gól0gólpassz6,63értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 22.
  2. 6,92026. 08. 30.
  3. –2026. 09. 07.
  4. –2026. 09. 12.
  5. 6,42026. 09. 21.
  6. 6,42026. 10. 03.
  7. 7,32026. 10. 09.
  8. 6,42026. 10. 18.
  9. 6,72026. 10. 24.
  10. 6,32026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 173 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
173 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
353 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
610,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,15 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.–
  2. K08.30.90′
  3. K09.07.–
  4. K09.12.–
  5. K09.21.90′
  6. K10.03.77′
  7. K10.09.90′
  8. K10.18.90′
  9. K10.24.83′
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
430perc1gól0gólpassz0,21G+GP / 906,63értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
610perc1gól0gólpassz0,15G+GP / 906,63értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc430
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,63

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc51/2140,15
Gólpassz / 90 perc191/2140,00
Átlagértékelés68/2146,63

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.