Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Grgić
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Grgić

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc1 11685,8 perc/meccs
Gól + gólpassz30,24 / 90 perc
Átlagértékelés7,1613 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC LuganoSuper League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex62,9/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
11 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,16
Gólpassz / 90
0,08
Lövés
12
Kaput talál
4
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
789
Passzpontosság
59 %
Kulcspassz
21
Kulcspassz / 90
1,69
Sikeres csel
4
Cselezési siker
80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
18
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
2,34
Megnyert párharc
39
Párharcsiker
56,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,08

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 116 perc
Átlagértékelés
7,16
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Super League2026FC Lugano · Középpályás
62,9index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc666 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,14 Értékelés7,24 Passzpontosság63,30 %
96% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FC Lugano · Középpályás
54,1index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc450 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,40 Értékelés7,04 Passzpontosság51,50 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai2–1
FC Lugano–FC Basel 1893

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,92Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz47Passzpontosság43 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
FC Thun–FC Lugano

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz54Passzpontosság45 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–5
Getafe–FC Lugano

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz44Passzpontosság35 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz45Passzpontosság40 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
FC Lugano–FC Luzern

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz71Passzpontosság68 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Lausanne–FC Lugano

KezdőM · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz104Passzpontosság99 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
FC Lugano–BSC Young Boys

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz4Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz64Passzpontosság59 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
FC Basel 1893–FC Lugano

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz74Passzpontosság66 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
FC Lugano–Servette FC

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,40Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság39 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
FC Sion–FC Lugano

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz47Passzpontosság41 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz53Passzpontosság47 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz71Passzpontosság54 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
NSI Runavik–FC Lugano

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz74Passzpontosság69 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap450 perc5 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 116 perc13 pályára lépés · 12 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,41
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450100,206,960,601,60
Utolsó 1010846110,217,131,812,23
Utolsó 20131 116210,247,161,692,34
Hazai6 meccs
495perc2gól0gólpassz7,25értékelés
Idegenbeli7 meccs
621perc0gól1gólpassz7,09értékelés
Kezdőként13 meccs
1 116perc2gól1gólpassz7,16értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,72026. 08. 30.
  2. 7,42026. 09. 03.
  3. 6,72026. 09. 06.
  4. 7,52026. 09. 12.
  5. 7,22026. 09. 20.
  6. 7,22026. 10. 10.
  7. 7,22026. 10. 15.
  8. 6,22026. 10. 22.
  9. 7,32026. 10. 25.
  10. 6,92026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
450 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
372,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,08 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.90′
  2. K09.03.45′
  3. K09.06.90′
  4. K09.12.90′
  5. K09.20.81′
  6. K10.10.90′
  7. K10.15.90′
  8. K10.22.90′
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc1gól0gólpassz0,20G+GP / 906,96értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
846perc1gól1gólpassz0,21G+GP / 907,13értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,96

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc45/800,00
Gólpassz / 90 perc29/800,14
Átlagértékelés4/807,24

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.