Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Lars Lukas Mai
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Lars Lukas Mai

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc91070,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,20 / 90 perc
Átlagértékelés6,9411 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC LuganoSuper League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex57,7/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,20
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
650
Passzpontosság
57,80 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,30
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
18
Védőakció / 90
3,26
Megnyert párharc
43
Párharcsiker
56,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
13

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,30

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
910 perc
Átlagértékelés
6,94
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,712026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Super League2026FC Lugano · Védő
57,7index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc460 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,39 Értékelés7,16 Passzpontosság60,90 %
96% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FC Lugano · Védő
41,9index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc450 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,68 Passzpontosság53,80 %
80% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai2–1
FC Lugano–FC Basel 1893

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
FC Thun–FC Lugano

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz55Passzpontosság42 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–5
Getafe–FC Lugano

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz59Passzpontosság53 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz61Passzpontosság57 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–0
FC Lugano–FC Luzern

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,71Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság41 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Lausanne–FC Lugano

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,14Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz97Passzpontosság90 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
FC Lugano–BSC Young Boys

KezdőD · 67 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz60Passzpontosság56 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres1 / –Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
FC Basel 1893–FC Lugano

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz69Passzpontosság64 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
FC Lugano–Servette FC

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
FC Sion–FC Lugano

KezdőD · 78 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz45Passzpontosság43 %Párharc / megnyert13 / 9Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz41Passzpontosság36 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz40Passzpontosság35 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
NSI Runavik–FC Lugano

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz77Passzpontosság71 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap315 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap910 perc13 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,26
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55315020,577,050,573,14
Utolsó 1010640020,286,240,283,38
Utolsó 2013910020,206,360,303,26
Hazai6 meccs
292perc0gól1gólpassz5,42értékelés
Idegenbeli7 meccs
618perc0gól1gólpassz7,03értékelés
Kezdőként13 meccs
910perc0gól2gólpassz6,36értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,72026. 08. 30.
  2. 0,02026. 09. 03.
  3. 6,92026. 09. 06.
  4. 6,22026. 09. 12.
  5. 7,12026. 09. 20.
  6. 7,72026. 10. 10.
  7. 6,32026. 10. 15.
  8. 6,92026. 10. 22.
  9. 7,32026. 10. 25.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
315 perc5 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
455,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,30 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.78′
  2. K09.03.0′
  3. K09.06.90′
  4. K09.12.67′
  5. K09.20.90′
  6. K10.10.45′
  7. K10.15.90′
  8. K10.22.90′
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
315perc0gól2gólpassz0,57G+GP / 907,05értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
640perc0gól2gólpassz0,28G+GP / 906,24értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc315
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés7,05

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc13/700,00
Gólpassz / 90 perc4/700,39
Átlagértékelés41/706,14

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.