Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Pereira
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Pereira

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc21743,4 perc/meccs
Gól + gólpassz31,24 / 90 perc
Átlagértékelés7,394 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCrawley TownLeague Two · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex9,0/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
2
Gól / 90
0,41
Gólpassz / 90
0,83
Lövés
8
Kaput talál
4
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
12,50 %

Passz és kreativitás

Passz
80
Passzpontosság
22,60 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
2,07
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,24
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
53,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
217 perc
Átlagértékelés
7,39
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés92026. 09. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
League Two2026Crawley Town · Középpályás
9,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc4 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,76 Passzpontosság1 %
84% adatlefedettségStabil forma
CONCACAF Nations League2025Antigua and Barbuda · Támadó
80,1index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc213 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 901,27 Értékelés7,93 Passzpontosság22,80 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli0–1
Oldham–Crawley Town

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Crawley Town–Tranmere

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–3
Crawley Town–Shrewsbury

KezdőM · 4 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,76Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Antigua and Barbuda–Aruba

KezdőF · 78 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,40Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz24Passzpontosság19 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés7,40Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz26Passzpontosság24 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Gól1Gólpassz1Értékelés9Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz29Passzpontosság25 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Grimsby–Crawley Town

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Crawley Town–Cheltenham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Accrington ST–Crawley Town

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc0 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap146 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap217 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 1,15
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55217121,247,392,071,24
Utolsó 105217121,247,392,071,24
Utolsó 205217121,247,392,071,24
Hazai4 meccs
153perc1gól2gólpassz7,39értékelés
Idegenbeli1 meccs
64perc0gól0gólpassz7,40értékelés
Kezdőként5 meccs
217perc1gól2gólpassz7,39értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 12.
  2. 9,02026. 09. 27.
  3. 7,42026. 10. 02.
  4. 7,42026. 10. 07.
  5. 5,82026. 10. 20.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-20.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között13,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
4 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
72,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N09.05.–
  2. K09.12.–
  3. N09.19.–
  4. K09.27.71′
  5. K10.02.64′
  6. K10.07.78′
  7. K10.20.4′
  8. N10.24.–
  9. N10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
217perc1gól2gólpassz1,24G+GP / 907,39értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
217perc1gól2gólpassz1,24G+GP / 907,39értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc146
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,85

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.