Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Dzhamalutdin Abdulkadyrov
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Dzhamalutdin Abdulkadyrov

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc33136,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,415 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCSKA MoscowPremier League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex34,9/10094% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
217
Passzpontosság
42,90 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,27
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
2,72
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
40 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,27

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
331 perc
Átlagértékelés
6,41
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Premier League2026CSKA Moscow · Védő
34,9index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc331 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,41 Passzpontosság42,90 %
94% adatlefedettségStabil forma
Cup2026CSKA Moscow · Védő
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli0–0
FC Orenburg–CSKA Moscow

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz58Passzpontosság47 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
CSKA Moscow–Lokomotiv

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
CSKA Moscow–Spartak Moscow

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Dynamo–CSKA Moscow

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,17Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz49Passzpontosság39 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
CSKA Moscow–FC Rostov

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
CSKA Moscow–Rodina Moskva

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz62Passzpontosság55 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,68Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz43Passzpontosság29 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
CSKA Moscow–Rubin

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Zenit–CSKA Moscow

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Akron–CSKA Moscow

Csereként beálltD · 16 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap331 perc9 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,44
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270000,006,590,002,33
Utolsó 109331000,006,410,272,72
Utolsó 209331000,006,410,272,72
Hazai4 meccs
90perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Idegenbeli5 meccs
241perc0gól0gólpassz6,29értékelés
Kezdőként8 meccs
315perc0gól0gólpassz6,37értékelés
Csereként1 meccs
16perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 28.
  2. –2026. 09. 05.
  3. –2026. 09. 12.
  4. 5,72026. 09. 17.
  5. 6,92026. 10. 11.
  6. –2026. 10. 14.
  7. 6,22026. 10. 18.
  8. –2026. 10. 29.
  9. 6,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
270 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,27 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. C08.28.16′
  2. K09.05.–
  3. K09.12.–
  4. K09.17.45′
  5. K10.11.90′
  6. K10.14.–
  7. K10.18.90′
  8. N10.25.–
  9. K10.29.–
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,59értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
331perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,41értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc180
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,44

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc87/870,00
Gólpassz / 90 perc87/870,00
Átlagértékelés44/876,41

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.