Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Lechi Sadulaev
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Lechi Sadulaev

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc35035,0 perc/meccs
Gól + gólpassz30,77 / 90 perc
Átlagértékelés6,976 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAkhmatPremier League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex39,1/10090% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
0,77
Gólpassz / 90
0
Lövés
14
Kaput talál
9
Lövés pontossága
64,30 %
Gólkonverzió
21,40 %

Passz és kreativitás

Passz
107
Passzpontosság
17,90 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,29
Sikeres csel
7
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,31
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
46 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,51

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
350 perc
Átlagértékelés
6,97
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés82026. 10. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Premier League2026Akhmat · Középpályás
39,1index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc234 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,38 Értékelés6,41 Passzpontosság20,20 %
90% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Russia · Középpályás
68,6index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc116 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 901,55 Értékelés7,53 Passzpontosság13,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
Cup2026Akhmat · Támadó
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli2–0
Dynamo–Akhmat

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Fakel–Akhmat

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Zenit–Akhmat

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,53Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz31Passzpontosság26 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Akhmat–Dynamo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–3
Russia–Nigeria

KezdőF · 60 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres4 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai6–0
Russia–Namibia

KezdőM · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert11 / 8Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Russia–Iran

Csereként beálltM · 11 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz3Passzpontosság1 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Akron–Akhmat

KezdőM · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,79Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz16Passzpontosság15 %Párharc / megnyert13 / 4Csel / sikeres8 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Rubin–Akhmat

Kezdő · csapatkapitányM · 81 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz23Passzpontosság16 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Dynamo–Akhmat

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–3
Akhmat–Krylia Sovetov

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap195 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap350 perc10 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 0,90
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55150201,207,770,602,40
Utolsó 1010350300,776,971,292,31
Utolsó 2010350300,776,971,292,31
Hazai5 meccs
116perc2gól0gólpassz7,53értékelés
Idegenbeli5 meccs
234perc1gól0gólpassz6,41értékelés
Kezdőként9 meccs
339perc3gól0gólpassz7,02értékelés
Csereként1 meccs
11perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 29.
  2. 5,92026. 09. 07.
  3. 5,82026. 09. 17.
  4. 6,72026. 09. 29.
  5. 7,92026. 10. 03.
  6. 8,02026. 10. 06.
  7. –2026. 10. 14.
  8. 7,52026. 10. 18.
  9. –2026. 10. 27.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
–2 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
90 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
116,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,51 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N09.03.–
  2. K09.07.81′
  3. K09.17.63′
  4. C09.29.11′
  5. K10.03.45′
  6. K10.06.60′
  7. K10.14.–
  8. K10.18.90′
  9. K10.27.–
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
150perc2gól0gólpassz1,20G+GP / 907,77értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
350perc3gól0gólpassz0,77G+GP / 906,97értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc150
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés7,77

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc10/940,38
Gólpassz / 90 perc56/940,00
Átlagértékelés60/946,41

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.