Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Maiara Carolina Niehues
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Maiara Carolina Niehues

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc29422,6 perc/meccs
Gól + gólpassz41,22 / 90 perc
Átlagértékelés6,929 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAngel City WNWSL Women · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex58,1/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,30 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
1
Gól / 90
0,92
Gólpassz / 90
0,31
Lövés
12
Kaput talál
6
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
58
Passzpontosság
6,50 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
2,45
Sikeres csel
1
Cselezési siker
20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,92
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
38,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,61

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
294 perc
Átlagértékelés
6,92
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 09. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
NWSL Women2026Angel City W · Középpályás
58,1index / 100
Meccs10 Kezdő9 Perc294 Gól3 Gólpassz1 G+GP / 901,22 Értékelés6,92 Passzpontosság6,50 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Liga Panameña de Fútbol2026Union Cocle · Játékos
5,0index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
21% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai4–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Angel City W–Bay FC W

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,02Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,99Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz3Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,93Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,15Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz5Passzpontosság2 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres2 / –Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert9 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–5
Boston Legacy W–Angel City W

Csereként beálltM · 28 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap90 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap294 perc13 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 0,78
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5594111,916,812,870,96
Utolsó 1010266211,026,822,031,02
Utolsó 2013294311,226,922,450,92
Hazai5 meccs
163perc1gól1gólpassz7,17értékelés
Idegenbeli8 meccs
131perc2gól0gólpassz6,79értékelés
Kezdőként12 meccs
266perc2gól1gólpassz6,82értékelés
Csereként1 meccs
28perc1gól0gólpassz7,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 09. 06.
  2. –2026. 09. 06.
  3. 8,22026. 09. 12.
  4. 6,32026. 09. 17.
  5. 6,22026. 09. 21.
  6. 7,92026. 09. 27.
  7. 6,32026. 10. 04.
  8. 6,02026. 10. 18.
  9. 7,02026. 10. 25.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 45 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
45 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
60 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
73,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,61 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.26′
  2. K09.06.–
  3. K09.12.62′
  4. K09.17.56′
  5. K09.21.28′
  6. K09.27.4′
  7. K10.04.30′
  8. K10.18.15′
  9. K10.25.45′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
94perc1gól1gólpassz1,91G+GP / 906,81értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
266perc2gól1gólpassz1,02G+GP / 906,82értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc94
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés6,81

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc4/1081,02
Gólpassz / 90 perc6/1080,51
Átlagértékelés26/1086,82

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.