Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
F. Alarcón
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

F. Alarcón

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc64071,1 perc/meccs
Gól + gólpassz20,28 / 90 perc
Átlagértékelés6,757 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonInstituto CordobaLiga Profesional Argentina · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex50,1/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
2 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,28
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
2
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
50 %

Passz és kreativitás

Passz
216
Passzpontosság
28,40 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,95
Megnyert párharc
31
Párharcsiker
59,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
12

Fegyelem

Sárga lap
4
Piros lap
0
Lap / 90
0,56

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
640 perc
Átlagértékelés
6,75
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés82026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga Profesional Argentina2026Instituto Cordoba · Védő
50,1index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc640 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,28 Értékelés6,75 Passzpontosság28,40 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli3–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,47Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság13 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz49Passzpontosság42 %Párharc / megnyert9 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság12 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól1Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz28Passzpontosság21 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Instituto Cordoba–Talleres Cordoba

Kezdő · csapatkapitányD · 94 perc

Gól1Gólpassz–Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz28Passzpontosság22 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,78Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz43Passzpontosság37 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Instituto Cordoba–San Lorenzo

Kezdő · csapatkapitányD · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz34Passzpontosság25 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc4 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap640 perc9 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 0,83
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55454200,406,830,002,78
Utolsó 109640200,286,750,002,95
Utolsó 209640200,286,750,002,95
Hazai4 meccs
370perc2gól0gólpassz7,28értékelés
Idegenbeli5 meccs
270perc0gól0gólpassz6,03értékelés
Kezdőként9 meccs
640perc2gól0gólpassz6,75értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 17.
  2. –2026. 08. 22.
  3. 7,32026. 09. 01.
  4. 5,82026. 09. 08.
  5. 7,32026. 09. 20.
  6. 6,52026. 10. 10.
  7. 6,92026. 10. 17.
  8. 8,02026. 10. 27.
  9. 5,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
320,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,56 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.17.–
  2. K08.22.–
  3. K09.01.96′
  4. K09.08.90′
  5. K09.20.94′
  6. K10.10.90′
  7. K10.17.90′
  8. K10.27.90′
  9. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
454perc2gól0gólpassz0,40G+GP / 906,83értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
640perc2gól0gólpassz0,28G+GP / 906,75értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc454
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés6,83

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc13/2030,28
Gólpassz / 90 perc54/2030,00
Átlagértékelés33/2036,75

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.