Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Diaz
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Diaz

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc16427,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,255 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC AndorraSegunda División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex20,4/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
2
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
72
Passzpontosság
14,90 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
7
Cselezési siker
63,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,55
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
38,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
164 perc
Átlagértékelés
6,25
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,722026. 10. 26.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Segunda División2026FC Andorra · Középpályás
20,4index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc164 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,25 Passzpontosság14,90 %
92% adatlefedettségStabil forma
La Liga2026Racing Santander · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli2–2
Tenerife–FC Andorra

KezdőF · 59 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
FC Andorra–Burgos

KezdőM · 34 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres4 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Girona–FC Andorra

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,91Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Granada CF–FC Andorra

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
FC Andorra–Sporting Gijon

KezdőM · 15 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,09Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
FC Andorra–Real Sociedad II

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Valladolid–FC Andorra

KezdőM · 11 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,09Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Racing Santander–Elche

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Getafe–Racing Santander

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap93 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap138 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap164 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 2,35
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55153000,005,030,000,59
Utolsó 106164000,005,210,000,55
Utolsó 206164000,005,210,000,55
Hazai2 meccs
49perc0gól0gólpassz6,40értékelés
Idegenbeli4 meccs
115perc0gól0gólpassz4,61értékelés
Kezdőként6 meccs
164perc0gól0gólpassz5,21értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,12026. 09. 05.
  2. 6,12026. 09. 19.
  3. 0,02026. 09. 26.
  4. 5,92026. 10. 18.
  5. 6,72026. 10. 26.
  6. 6,52026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 93 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
59 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
93 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
138 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. N08.23.–
  2. N08.28.–
  3. K09.05.11′
  4. N09.12.–
  5. K09.19.15′
  6. K09.26.0′
  7. K10.18.45′
  8. K10.26.34′
  9. K11.02.59′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
153perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,03értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
164perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,21értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc153
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,03

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.