Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Ortega
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Ortega

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc72580,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,518 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNewells Old BoysLiga Profesional Argentina · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex45,9/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
247
Passzpontosság
23,10 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
0,87
Sikeres csel
6
Cselezési siker
26,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
19
Labdaszerzés
9
Védőakció / 90
3,48
Megnyert párharc
41
Párharcsiker
52,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,25

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
725 perc
Átlagértékelés
6,51
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,602026. 09. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga Profesional Argentina2026Newells Old Boys · Védő
45,9index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc725 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,51 Passzpontosság23,10 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,83Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság26 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,70Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz27Passzpontosság18 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz25Passzpontosság16 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Newells Old Boys–Lanus

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz43Passzpontosság35 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Platense–Newells Old Boys

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz37Passzpontosság22 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz3Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz32Passzpontosság23 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,60Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság11 %Párharc / megnyert17 / 8Csel / sikeres6 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés7,60Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz30Passzpontosság23 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Newells Old Boys–Deportivo Riestra

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap725 perc9 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,63
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360000,006,310,252,50
Utolsó 109725000,006,510,873,48
Utolsó 209725000,006,510,873,48
Hazai4 meccs
270perc0gól0gólpassz6,31értékelés
Idegenbeli5 meccs
455perc0gól0gólpassz6,63értékelés
Kezdőként9 meccs
725perc0gól0gólpassz6,51értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 7,62026. 09. 01.
  2. 5,62026. 09. 06.
  3. 6,62026. 09. 11.
  4. 7,02026. 09. 20.
  5. 6,62026. 10. 03.
  6. 6,12026. 10. 12.
  7. 5,72026. 10. 20.
  8. 6,82026. 10. 25.
  9. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
270 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,25 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. K09.01.96′
  3. K09.06.89′
  4. K09.11.90′
  5. K09.20.90′
  6. K10.03.90′
  7. K10.12.90′
  8. K10.20.90′
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,31értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
725perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,51értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,31

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc53/2030,00
Gólpassz / 90 perc58/2030,00
Átlagértékelés55/2036,51

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.