Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Himeno
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Himeno

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc32140,1 perc/meccs
Gól + gólpassz20,56 / 90 perc
Átlagértékelés6,596 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonJEF United ChibaJ1 League · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex40,7/10096% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,56
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
4
Lövés pontossága
44,40 %
Gólkonverzió
22,20 %

Passz és kreativitás

Passz
59
Passzpontosság
11,40 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,56
Sikeres csel
1
Cselezési siker
14,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,28
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
28,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,28

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
321 perc
Átlagértékelés
6,59
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,682026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
J1 League2027JEF United Chiba · Középpályás
40,7index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc321 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,56 Értékelés6,59 Passzpontosság11,40 %
96% adatlefedettségStabil forma
J-League Cup2026JEF United Chiba · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai3–0
Gól1Gólpassz0Értékelés7,42Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz19Passzpontosság17 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,68Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Urawa–JEF United Chiba

KezdőM · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,81Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Jubilo Iwata–JEF United Chiba

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
FC Tokyo–JEF United Chiba

Csereként beálltM · 24 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–4
Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz13Passzpontosság12 %Párharc / megnyert14 / 4Csel / sikeres3 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap145 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap206 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap321 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,92
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55206200,874,180,440,00
Utolsó 108321200,564,940,560,28
Utolsó 208321200,564,940,560,28
Hazai4 meccs
143perc1gól0gólpassz3,41értékelés
Idegenbeli4 meccs
178perc1gól0gólpassz6,48értékelés
Kezdőként7 meccs
297perc2gól0gólpassz4,75értékelés
Csereként1 meccs
24perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 08. 15.
  2. 6,32026. 08. 21.
  3. 6,12026. 09. 19.
  4. 0,02026. 10. 11.
  5. 0,02026. 10. 17.
  6. 5,82026. 10. 21.
  7. 7,72026. 10. 25.
  8. 7,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 145 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
78 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
145 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
206 perc5 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
160,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,28 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.65′
  2. C08.21.24′
  3. K09.19.26′
  4. N09.29.–
  5. K10.11.0′
  6. K10.17.0′
  7. K10.21.61′
  8. K10.25.67′
  9. K11.01.78′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
206perc2gól0gólpassz0,87G+GP / 904,18értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
321perc2gól0gólpassz0,56G+GP / 904,94értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc206
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés4,18

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc11/1980,70
Gólpassz / 90 perc193/1980,00
Átlagértékelés179/1984,76

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.