Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Aleksandar Čavrić
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Aleksandar Čavrić

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc51242,7 perc/meccs
Gól + gólpassz50,88 / 90 perc
Átlagértékelés7,2112 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonKashimaJ1 League · 2027
PosztTámadóF
Teljesítményindex68,2/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
4 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
66,70 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
1
Gól / 90
0,70
Gólpassz / 90
0,18
Lövés
22
Kaput talál
14
Lövés pontossága
63,60 %
Gólkonverzió
18,20 %

Passz és kreativitás

Passz
154
Passzpontosság
10,20 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
1,41
Sikeres csel
7
Cselezési siker
63,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,58
Megnyert párharc
32
Párharcsiker
62,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,18

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
512 perc
Átlagértékelés
7,21
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,152026. 10. 28.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
J1 League2027Kashima · Támadó
68,2index / 100
Meccs10 Kezdő6 Perc400 Gól3 Gólpassz1 G+GP / 900,90 Értékelés7,17 Passzpontosság9,60 %
100% adatlefedettségJavuló forma
AFC Champions League Elite2026Kashima · Támadó
64,4index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc112 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,80 Értékelés7,43 Passzpontosság12,60 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai4–1
Kashima–Cerezo Osaka

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Kashima–Pohang Steelers

KezdőF · 85 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,15Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál7 / 3Passz19Passzpontosság14 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Kashima–Kashiwa Reysol

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Kyoto Sanga–Kashima

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,97Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 4Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Kashima–V-varen Nagasaki

KezdőF · 72 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,86Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz10Passzpontosság10 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Kashima–Gamba Osaka

KezdőF · 35 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Kawasaki Frontale–Kashima

Csereként beálltF · 45 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,35Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Vissel Kobe–Kashima

KezdőF · 25 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,13Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz6Passzpontosság3 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Kashima–Urawa

KezdőM · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság11 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Mito Hollyhock–Kashima

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,88Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság11 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Tokyo Verdy–Kashima

Csereként beálltF · 17 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Kashima–Avispa Fukuoka

Csereként beálltF · 32 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Kashima–Nagoya Grampus

Csereként beálltF · 21 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap85 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap264 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap512 perc12 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,59
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55264200,687,280,342,05
Utolsó 1010459310,787,211,571,57
Utolsó 2012512410,887,211,411,58
Hazai6 meccs
308perc3gól0gólpassz7,27értékelés
Idegenbeli6 meccs
204perc1gól1gólpassz7,16értékelés
Kezdőként8 meccs
397perc3gól0gólpassz7,24értékelés
Csereként4 meccs
115perc1gól1gólpassz7,16értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 29.
  2. 6,92026. 09. 02.
  3. 6,52026. 09. 06.
  4. 8,12026. 09. 11.
  5. 7,42026. 09. 19.
  6. 6,72026. 10. 09.
  7. 6,72026. 10. 13.
  8. 7,92026. 10. 17.
  9. 7,02026. 10. 21.
  10. 8,22026. 10. 28.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-28.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 85 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
85 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
264 perc5 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
102,4 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,18 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.63′
  2. K09.11.25′
  3. C09.19.45′
  4. K10.09.35′
  5. K10.13.27′
  6. K10.17.72′
  7. K10.21.45′
  8. N10.24.–
  9. K10.28.85′
  10. N10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
264perc2gól0gólpassz0,68G+GP / 907,28értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
459perc3gól1gólpassz0,78G+GP / 907,21értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc202
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés7,66

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc5/910,80
Gólpassz / 90 perc21/910,27
Átlagértékelés6/917,24

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.