Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
H. Hayashu
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

H. Hayashu

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc41531,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,22 / 90 perc
Átlagértékelés6,579 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonKashimaJ1 League · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex44,4/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
76,90 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,22
Lövés
6
Kaput talál
2
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
190
Passzpontosság
24,20 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
1,73
Sikeres csel
3
Cselezési siker
23,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,60
Megnyert párharc
28
Párharcsiker
41,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,22

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
415 perc
Átlagértékelés
6,57
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 10. 17.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
J1 League2027Kashima · Középpályás
44,4index / 100
Meccs10 Kezdő7 Perc235 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,38 Értékelés6,59 Passzpontosság17,70 %
100% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Kashima · Középpályás
40,9index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,50 Passzpontosság32,20 %
86% adatlefedettségStabil forma
Emperor Cup2026Kashima · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Idegenbeli0–0
Buriram United–Kashima

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz47Passzpontosság38 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres4 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Kashima–Cerezo Osaka

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Kashima–Pohang Steelers

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz38Passzpontosság25 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Kashima–Kashiwa Reysol

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Kyoto Sanga–Kashima

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Kashima–V-varen Nagasaki

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság29 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Kashima–Gamba Osaka

KezdőM · 11 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Kashima–Ventforet Kofu

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Vissel Kobe–Kashima

KezdőM · 9 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,18Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Kashima–Urawa

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,15Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz18Passzpontosság13 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Mito Hollyhock–Kashima

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Tokyo Verdy–Kashima

Csereként beálltM · 13 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz7Passzpontosság7 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Kashima–Avispa Fukuoka

Csereként beálltM · 22 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Kashima–Nagoya Grampus

Csereként beálltM · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz19Passzpontosság17 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap281 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap415 perc13 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 3,15
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270010,335,182,332,33
Utolsó 1010335010,274,422,152,69
Utolsó 2013415010,224,931,732,60
Hazai7 meccs
303perc0gól1gólpassz6,66értékelés
Idegenbeli6 meccs
112perc0gól0gólpassz3,20értékelés
Kezdőként10 meccs
335perc0gól1gólpassz4,42értékelés
Csereként3 meccs
80perc–gól0gólpassz6,47értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 02.
  2. 6,22026. 09. 06.
  3. 6,22026. 09. 11.
  4. 6,72026. 10. 09.
  5. 0,02026. 10. 13.
  6. 7,72026. 10. 17.
  7. 0,02026. 10. 21.
  8. –2026. 10. 24.
  9. 6,32026. 10. 28.
  10. 6,72026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-04.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
281 perc7 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
415,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,22 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.11.9′
  2. N09.23.–
  3. K10.09.11′
  4. K10.13.0′
  5. K10.17.90′
  6. K10.21.0′
  7. K10.24.–
  8. K10.28.90′
  9. N10.31.–
  10. K11.04.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól1gólpassz0,33G+GP / 905,18értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
335perc0gól1gólpassz0,27G+GP / 904,42értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc180
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,33

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc95/950,00
Gólpassz / 90 perc95/950,00
Átlagértékelés87/954,33

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.