Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Dion-Johan Cools
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Dion-Johan Cools

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés17Lefedett pályára lépés
Játékperc1 17068,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,5313 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCerezo OsakaJ1 League · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex46,6/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
17 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
13 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
1
Lövés pontossága
11,10 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
770
Passzpontosság
53,80 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
0,92
Sikeres csel
6
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
20
Labdaszerzés
17
Védőakció / 90
2,85
Megnyert párharc
71
Párharcsiker
56,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
14
Elkövetett szabálytalanság
16

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,23

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 170 perc
Átlagértékelés
6,53
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 09. 28.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
J1 League2027Cerezo Osaka · Védő
46,6index / 100
Meccs12 Kezdő12 Perc990 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,45 Passzpontosság46,50 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
FIFA Asean Cup2026Malaysia · Védő
38,6index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,97 Passzpontosság80,80 %
86% adatlefedettségStabil forma
J-League Cup2026Cerezo Osaka · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Emperor Cup2026Cerezo Osaka · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Idegenbeli4–1
Kashima–Cerezo Osaka

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,93Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz60Passzpontosság45 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,12Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság24 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–4
Gól0Gólpassz0Értékelés5,74Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság35 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,09Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság31 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Cerezo Osaka–Kagoshima United

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai6–0
Malaysia–Singapore

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz59Passzpontosság50 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Malaysia–Indonesia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz106Passzpontosság98 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Bangladesh–Malaysia

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,01Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz57Passzpontosság44 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli6–1
Gól–Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz3Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz51Passzpontosság38 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Cerezo Osaka–Tokyo Verdy

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,94Kulcspassz0Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz77Passzpontosság64 %Párharc / megnyert13 / 10Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz38Passzpontosság29 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Vissel Kobe–Cerezo Osaka

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz59Passzpontosság47 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz69Passzpontosság52 %Párharc / megnyert15 / 8Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól–Gólpassz0Értékelés5,60Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz77Passzpontosság65 %Párharc / megnyert15 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap450 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 170 perc17 pályára lépés · 13 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,61
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270000,005,930,673,00
Utolsó 1010630000,006,400,862,29
Utolsó 20171 170000,006,530,922,85
Hazai9 meccs
720perc0gól0gólpassz6,72értékelés
Idegenbeli8 meccs
450perc0gól0gólpassz6,23értékelés
Kezdőként17 meccs
1 170perc0gól0gólpassz6,53értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,02026. 09. 19.
  2. –2026. 09. 25.
  3. 7,52026. 09. 28.
  4. 6,42026. 10. 01.
  5. 7,12026. 10. 10.
  6. –2026. 10. 14.
  7. 5,72026. 10. 17.
  8. 6,12026. 10. 21.
  9. 5,92026. 10. 25.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
360 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,23 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K09.25.–
  2. K09.28.90′
  3. K10.01.90′
  4. N10.07.–
  5. K10.10.90′
  6. K10.14.–
  7. K10.17.90′
  8. K10.21.90′
  9. K10.25.90′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,93értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
630perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,40értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,93

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc30/1370,00
Gólpassz / 90 perc32/1370,00
Átlagértékelés52/1376,45

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.