Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ibrahim Adel
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Ibrahim Adel

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc83455,6 perc/meccs
Gól + gólpassz40,43 / 90 perc
Átlagértékelés7,0614 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonEgyptAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztTámadóF
Teljesítményindex64,0/10084% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
0
Gól / 90
0,43
Gólpassz / 90
0
Lövés
29
Kaput talál
13
Lövés pontossága
44,80 %
Gólkonverzió
13,80 %

Passz és kreativitás

Passz
293
Passzpontosság
17,80 %
Kulcspassz
14
Kulcspassz / 90
1,51
Sikeres csel
27
Cselezési siker
58,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
19
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,37
Megnyert párharc
71
Párharcsiker
50,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
23
Elkövetett szabálytalanság
16

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,22

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
834 perc
Átlagértékelés
7,06
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés102026. 10. 22.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
64,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc39 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 902,31 Értékelés7,26 Passzpontosság5,20 %
84% adatlefedettségStabil forma
Superliga2026FC Nordsjaelland · Támadó
46,1index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc489 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,18 Értékelés6,78 Passzpontosság17,80 %
98% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FC Nordsjaelland · Támadó
74,6index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc216 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,83 Értékelés7,97 Passzpontosság18,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Egypt · Középpályás
25,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,20 Passzpontosság22 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Hazai2–3
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz33Passzpontosság24 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres6 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz32Passzpontosság26 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres4 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól2Gólpassz0Értékelés10Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz26Passzpontosság19 %Párharc / megnyert13 / 10Csel / sikeres8 / 7Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Lyngby–FC Nordsjaelland

KezdőF · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz18Passzpontosság17 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz4Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz29Passzpontosság22 %Párharc / megnyert18 / 10Csel / sikeres4 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
FC Nordsjaelland–Odense

KezdőF · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz22Passzpontosság11 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Egypt–South Africa

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz34Passzpontosság22 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
South Sudan–Egypt

KezdőF · 37 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,02Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz11Passzpontosság6 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Egypt–Angola

KezdőF · 2 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Viborg–FC Nordsjaelland

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság14 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
FC Nordsjaelland–Aarhus

KezdőF · 59 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert14 / 5Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság12 %Párharc / megnyert16 / 7Csel / sikeres8 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
FC Nordsjaelland–Brondby

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz14Passzpontosság11 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Sonderjyske–FC Nordsjaelland

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
FC Nordsjaelland–Silkeborg

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap78 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap511 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap834 perc15 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 1,14
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55358300,757,912,262,51
Utolsó 1010595400,617,301,822,42
Utolsó 2015834400,437,061,512,37
Hazai7 meccs
373perc3gól0gólpassz7,31értékelés
Idegenbeli8 meccs
461perc1gól0gólpassz6,87értékelés
Kezdőként15 meccs
834perc4gól0gólpassz7,06értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 20.
  2. 6,52026. 09. 25.
  3. 8,02026. 09. 29.
  4. 6,22026. 10. 04.
  5. 6,32026. 10. 09.
  6. 7,72026. 10. 15.
  7. 7,22026. 10. 18.
  8. 10,02026. 10. 22.
  9. 6,42026. 10. 25.
  10. 8,22026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 240 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
78 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
240 perc3 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
421 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
208,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,22 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.20.45′
  2. K09.25.2′
  3. K09.29.37′
  4. K10.04.90′
  5. K10.09.63′
  6. K10.15.90′
  7. K10.18.28′
  8. K10.22.81′
  9. K10.25.81′
  10. K11.01.78′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
358perc3gól0gólpassz0,75G+GP / 907,91értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
595perc4gól0gólpassz0,61G+GP / 907,30értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc358
Gól3
Gólpassz0
Átlagértékelés7,91

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc22/330,18
Gólpassz / 90 perc19/330,00
Átlagértékelés14/336,78

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.