Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Martínez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Martínez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc56863,1 perc/meccs
Gól + gólpassz30,48 / 90 perc
Átlagértékelés6,867 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRacing ClubLiga Profesional Argentina · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex53,0/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
0,48
Gólpassz / 90
0
Lövés
16
Kaput talál
8
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
18,80 %

Passz és kreativitás

Passz
96
Passzpontosság
11,70 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,16
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,79
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
27,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
12

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,16

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
568 perc
Átlagértékelés
6,86
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,942026. 10. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga Profesional Argentina2026Racing Club · Támadó
53,0index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc568 Gól3 Gólpassz0 G+GP / 900,48 Értékelés6,86 Passzpontosság11,70 %
96% adatlefedettségStabil forma
Copa Argentina2026Racing Club · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai2–1
Racing Club–Aldosivi

KezdőF · 29 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,94Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
River Plate–Racing Club

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert10 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Racing Club–Independiente

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz23Passzpontosság13 %Párharc / megnyert15 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,87Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / –Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Huracan–Racing Club

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz17Passzpontosság13 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap119 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap389 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap568 perc9 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 0,74
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55389200,466,880,230,46
Utolsó 109568300,486,860,160,79
Utolsó 209568300,486,860,160,79
Hazai6 meccs
298perc2gól0gólpassz6,91értékelés
Idegenbeli3 meccs
270perc1gól0gólpassz6,80értékelés
Kezdőként9 meccs
568perc3gól0gólpassz6,86értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 20.
  2. –2026. 09. 07.
  3. 6,52026. 09. 14.
  4. 7,22026. 09. 19.
  5. 7,92026. 10. 05.
  6. 6,32026. 10. 12.
  7. 6,22026. 10. 18.
  8. 6,12026. 10. 25.
  9. 7,92026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 119 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
119 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
299 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
189,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,16 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.20.–
  2. K09.07.–
  3. K09.14.90′
  4. K09.19.89′
  5. K10.05.90′
  6. K10.12.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.25.90′
  9. K10.31.29′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
389perc2gól0gólpassz0,46G+GP / 906,88értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
568perc3gól0gólpassz0,48G+GP / 906,86értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc389
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés6,88

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc34/1140,48
Gólpassz / 90 perc77/1140,00
Átlagértékelés25/1146,86

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.