Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Marcos Llorente
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Marcos Llorente

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc87066,9 perc/meccs
Gól + gólpassz20,21 / 90 perc
Átlagértékelés7,1711 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAtletico MadridLa Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex57,2/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,30 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,10
Gólpassz / 90
0,10
Lövés
7
Kaput talál
6
Lövés pontossága
85,70 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
585
Passzpontosság
56,10 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
0,93
Sikeres csel
7
Cselezési siker
70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
22
Labdaszerzés
16
Védőakció / 90
3,93
Megnyert párharc
36
Párharcsiker
54,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,10

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
870 perc
Átlagértékelés
7,17
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Atletico Madrid · Védő
57,2index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc510 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,18 Értékelés7,20 Passzpontosság62 %
98% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Atletico Madrid · Védő
55,2index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc360 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,25 Értékelés7,12 Passzpontosság44,10 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,79Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz42Passzpontosság37 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Levante–Atletico Madrid

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,35Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság42 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz53Passzpontosság44 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Espanyol–Atletico Madrid

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,78Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz63Passzpontosság58 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Alaves–Atletico Madrid

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,17Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz91Passzpontosság89 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz81Passzpontosság77 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Atletico Madrid–Osasuna

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,91Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság25 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Liverpool–Atletico Madrid

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,44Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz35Passzpontosság28 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,96Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz68Passzpontosság63 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Sevilla–Atletico Madrid

KezdőD · 66 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,90Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz51Passzpontosság48 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Atletico Madrid–Villarreal

Csereként beálltM · 24 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz21Passzpontosság20 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Atletico Madrid–Malaga

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap450 perc6 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap870 perc13 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,39
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360000,007,090,253,00
Utolsó 1010690100,137,140,783,65
Utolsó 2013870110,217,170,933,93
Hazai6 meccs
384perc0gól0gólpassz7,20értékelés
Idegenbeli7 meccs
486perc1gól1gólpassz7,14értékelés
Kezdőként12 meccs
846perc1gól1gólpassz7,20értékelés
Csereként1 meccs
24perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,42026. 09. 09.
  2. 6,92026. 09. 13.
  3. –2026. 09. 16.
  4. 7,22026. 09. 20.
  5. 7,22026. 10. 10.
  6. 7,82026. 10. 13.
  7. 6,52026. 10. 20.
  8. 7,42026. 10. 24.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 6,82026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
450 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
435,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,10 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. K09.13.60′
  2. K09.16.–
  3. K09.20.90′
  4. K10.10.90′
  5. K10.13.90′
  6. N10.17.–
  7. K10.20.90′
  8. K10.24.90′
  9. K10.31.–
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,09értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
690perc1gól0gólpassz0,13G+GP / 907,14értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,86

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.