Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
José Enrique Angulo Caicedo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

José Enrique Angulo Caicedo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc41141,1 perc/meccs
Gól + gólpassz40,88 / 90 perc
Átlagértékelés6,938 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonManta FCLiga Pro · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex63,2/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
0
Gól / 90
0,88
Gólpassz / 90
0
Lövés
20
Kaput talál
7
Lövés pontossága
35 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
61
Passzpontosság
7,70 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,66
Sikeres csel
10
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,44
Megnyert párharc
34
Párharcsiker
54,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,22

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
411 perc
Átlagértékelés
6,93
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga Pro2026Manta FC · Támadó
63,2index / 100
Meccs10 Kezdő9 Perc411 Gól4 Gólpassz0 G+GP / 900,88 Értékelés6,93 Passzpontosság7,70 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–3
Mushuc Runa SC–Manta FC

KezdőF · 58 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,73Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz4Passzpontosság1 %Párharc / megnyert7 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Manta FC–Deportivo Cuenca

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres3 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Delfin SC–Manta FC

KezdőF · 62 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 2Passz12Passzpontosság6 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres5 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,83Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres4 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Manta FC–Orense SC

KezdőF · 55 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Manta FC–Aucas

KezdőF · 15 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Emelec–Manta FC

KezdőF · 25 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz3Passzpontosság1 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–3
Macara–Manta FC

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Manta FC–Barcelona SC

Csereként beálltF · 36 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres3 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap58 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap280 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap411 perc10 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,31
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55335300,817,040,810,54
Utolsó 1010411400,886,160,660,44
Utolsó 2010411400,886,160,660,44
Hazai5 meccs
266perc2gól0gólpassz6,82értékelés
Idegenbeli5 meccs
145perc2gól0gólpassz5,34értékelés
Kezdőként9 meccs
375perc3gól0gólpassz6,03értékelés
Csereként1 meccs
36perc1gól0gólpassz7,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 22.
  2. 7,22026. 08. 30.
  3. 0,02026. 09. 02.
  4. 6,42026. 09. 08.
  5. 6,62026. 09. 12.
  6. 8,22026. 09. 21.
  7. 5,82026. 10. 10.
  8. 8,22026. 10. 18.
  9. 6,32026. 10. 24.
  10. 6,72026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 148 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
58 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
148 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
280 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
102,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,22 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.–
  2. C08.30.36′
  3. K09.02.0′
  4. K09.08.25′
  5. K09.12.15′
  6. K09.21.55′
  7. K10.10.70′
  8. K10.18.62′
  9. K10.24.90′
  10. K11.03.58′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
335perc3gól0gólpassz0,81G+GP / 907,04értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
411perc4gól0gólpassz0,88G+GP / 906,16értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc335
Gól3
Gólpassz0
Átlagértékelés7,04

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc8/490,88
Gólpassz / 90 perc36/490,00
Átlagértékelés33/496,16

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.