Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Danjuma
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Danjuma

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc63670,7 perc/meccs
Gól + gólpassz10,14 / 90 perc
Átlagértékelés6,758 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonValenciaLa Liga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex42,7/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,14
Lövés
10
Kaput talál
4
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
129
Passzpontosság
13,50 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,71
Sikeres csel
11
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
0,71
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
636 perc
Átlagértékelés
6,75
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Valencia · Támadó
42,7index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc636 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,14 Értékelés6,75 Passzpontosság13,50 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli0–1
Elche–Valencia

KezdőF · 88 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,86Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Valencia–Villarreal

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Valencia–Athletic Club

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság14 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Racing Santander–Valencia

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,87Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság12 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Valencia–Real Sociedad

KezdőM · 88 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,08Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz20Passzpontosság15 %Párharc / megnyert10 / 8Csel / sikeres8 / 7Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Sevilla–Valencia

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz24Passzpontosság18 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–5
Valencia–Barcelona

KezdőF · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Deportivo La Coruna–Valencia

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Valencia–Real Betis

KezdőM · 55 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Valencia–Celta Vigo

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap88 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap313 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap636 perc9 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55401010,226,791,120,90
Utolsó 109636010,146,750,710,71
Utolsó 209636010,146,750,710,71
Hazai6 meccs
413perc0gól0gólpassz6,84értékelés
Idegenbeli3 meccs
223perc0gól1gólpassz6,60értékelés
Kezdőként9 meccs
636perc0gól1gólpassz6,75értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 22.
  2. 6,72026. 08. 25.
  3. 7,32026. 09. 06.
  4. 6,12026. 09. 11.
  5. 7,12026. 09. 20.
  6. 6,92026. 10. 11.
  7. 6,82026. 10. 17.
  8. 6,32026. 10. 24.
  9. 6,92026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 178 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
88 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
178 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
313 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
636,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.–
  2. K08.25.55′
  3. N08.30.–
  4. K09.06.90′
  5. K09.11.90′
  6. K09.20.88′
  7. K10.11.45′
  8. K10.17.90′
  9. K10.24.90′
  10. K11.01.88′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
401perc0gól1gólpassz0,22G+GP / 906,79értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
636perc0gól1gólpassz0,14G+GP / 906,75értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc401
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,79

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc42/750,00
Gólpassz / 90 perc29/750,22
Átlagértékelés33/756,68

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.