Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
José Gayà
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

José Gayà

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc55669,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,597 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonValenciaLa Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex40,8/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
189
Passzpontosság
26 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,13
Sikeres csel
6
Cselezési siker
85,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
14
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,59
Megnyert párharc
25
Párharcsiker
58,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,16

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
556 perc
Átlagértékelés
6,59
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,142026. 10. 17.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
La Liga2026Valencia · Védő
40,8index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc556 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,59 Passzpontosság26 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli0–1
Elche–Valencia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság16 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Valencia–Villarreal

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,73Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz24Passzpontosság21 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Valencia–Athletic Club

KezdőD · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,14Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz28Passzpontosság27 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Racing Santander–Valencia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz38Passzpontosság35 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Valencia–Real Sociedad

KezdőD · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság27 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Sevilla–Valencia

KezdőD · 83 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság30 %Párharc / megnyert14 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–5
Valencia–Barcelona

Csereként beálltD · 36 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Deportivo La Coruna–Valencia

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Valencia–Real Betis

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Valencia–Celta Vigo

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap355 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap556 perc8 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott7 értékelt meccs · szórás: 0,31
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55437000,006,561,441,65
Utolsó 108556000,006,591,132,59
Utolsó 208556000,006,591,132,59
Hazai5 meccs
293perc0gól0gólpassz6,62értékelés
Idegenbeli3 meccs
263perc0gól0gólpassz6,54értékelés
Kezdőként7 meccs
520perc0gól0gólpassz6,60értékelés
Csereként1 meccs
36perc–gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 22.
  2. 6,52026. 09. 06.
  3. 6,82026. 09. 11.
  4. 6,12026. 09. 20.
  5. 6,42026. 10. 11.
  6. 7,12026. 10. 17.
  7. 6,72026. 10. 24.
  8. 6,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
355 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,16 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.–
  2. N08.25.–
  3. N08.30.–
  4. C09.06.36′
  5. K09.11.83′
  6. K09.20.82′
  7. K10.11.90′
  8. K10.17.85′
  9. K10.24.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
437perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,56értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
556perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,59értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc437
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,56

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc35/1480,00
Gólpassz / 90 perc30/1480,00
Átlagértékelés35/1486,59

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.