Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
E. Francis
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

E. Francis

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc45957,4 perc/meccs
Gól + gólpassz20,39 / 90 perc
Átlagértékelés6,936 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRochdaleLeague Two · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex38,7/10090% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
5 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,39
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
319
Passzpontosság
66,30 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,96
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,75
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
55,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,39

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
459 perc
Átlagértékelés
6,93
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,602026. 09. 22.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
League Two2026Rochdale · Középpályás
38,7index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc189 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,54 Passzpontosság32,80 %
90% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Rochdale · Középpályás
74,1index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 901 Értékelés7,67 Passzpontosság87,80 %
84% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Doncaster · Középpályás
39,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,63 Passzpontosság46 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Idegenbeli1–4
Rochdale–Doncaster

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz48Passzpontosság46 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Port Vale–Rochdale

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–5
Rochdale–Accrington ST

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Rochdale–Grimsby

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság21 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Crewe–Rochdale

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Tranmere–Rochdale

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–0
Huddersfield–Rochdale

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,73Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz86Passzpontosság83 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Rochdale–Swindon Town

KezdőM · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,05Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz48Passzpontosság45 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Fleetwood Town–Rochdale

KezdőM · 26 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság11 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Rochdale–Liverpool U21

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz2Értékelés8,60Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz97Passzpontosság92 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Rochdale–Gillingham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Colchester–Rochdale

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
Newport County–Rochdale

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap459 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 0,79
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55343000,006,681,572,62
Utolsó 108459020,396,931,962,75
Utolsó 208459020,396,931,962,75
Hazai5 meccs
253perc0gól2gólpassz7,31értékelés
Idegenbeli3 meccs
206perc0gól0gólpassz6,55értékelés
Kezdőként8 meccs
459perc0gól2gólpassz6,93értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 05.
  2. 8,62026. 09. 22.
  3. 6,32026. 09. 26.
  4. 7,12026. 10. 03.
  5. 6,72026. 10. 06.
  6. 6,32026. 10. 20.
  7. –2026. 10. 24.
  8. 6,62026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-03.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
229,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,39 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.22.90′
  2. K09.26.26′
  3. K10.03.73′
  4. K10.06.90′
  5. N10.10.–
  6. N10.17.–
  7. K10.20.90′
  8. K10.24.–
  9. N10.31.–
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
343perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,68értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
459perc0gól2gólpassz0,39G+GP / 906,93értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc180
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,46

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc10/220,00
Gólpassz / 90 perc3/220,67
Átlagértékelés1/227,32

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.