Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. von Ballmoos
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. von Ballmoos

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc1 12586,5 perc/meccs
Gól + gólpassz10,08 / 90 perc
Átlagértékelés7,1313 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC LuganoSuper League · 2026
PosztKapusG
Teljesítményindex69,1/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
12 meccs
Csapatkapitány
3 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,08
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
419
Passzpontosság
22,90 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,08
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
77,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
45
Védés / 90
3,60
Játékperc
1 125 perc
Átlagértékelés
7,13
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,912026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Super League2026FC Lugano · Kapus
69,1index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc675 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,13 Értékelés7,28 Passzpontosság23,40 %
96% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FC Lugano · Kapus
57,0index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc450 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,88 Passzpontosság22,10 %
70% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai2–1
FC Lugano–FC Basel 1893

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz0Szerelés0Védés4
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság18 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
FC Thun–FC Lugano

Kezdő · csapatkapitányG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés0Védés6
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz30Passzpontosság21 %Párharc / megnyert– / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–5
Getafe–FC Lugano

Kezdő · csapatkapitányG · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz–Szerelés–Védés6
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz39Passzpontosság27 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz29Passzpontosság20 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
FC Lugano–FC Luzern

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,91Kulcspassz1Szerelés0Védés4
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz47Passzpontosság31 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Lausanne–FC Lugano

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz0Szerelés0Védés4
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság21 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
FC Lugano–BSC Young Boys

KezdőG · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés3
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz29Passzpontosság19 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
FC Basel 1893–FC Lugano

KezdőG · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés1
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz35Passzpontosság28 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
FC Lugano–Servette FC

KezdőG · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,33Kulcspassz0Szerelés0Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság27 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
FC Sion–FC Lugano

Kezdő · csapatkapitányG · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz–Szerelés–Védés4
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz26Passzpontosság16 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz–Szerelés–Védés6
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz38Passzpontosság16 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz36Passzpontosság25 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
NSI Runavik–FC Lugano

KezdőG · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz–Szerelés–Védés2
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz25Passzpontosság22 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap450 perc5 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 125 perc13 pályára lépés · 12 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,50
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450010,207,260,200,00
Utolsó 1010855010,117,220,110,00
Utolsó 20131 125010,087,130,080,00
Hazai6 meccs
495perc0gól1gólpassz6,91értékelés
Idegenbeli7 meccs
630perc0gól0gólpassz7,31értékelés
Kezdőként13 meccs
1 125perc0gól1gólpassz7,13értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,62026. 08. 30.
  2. 7,32026. 09. 03.
  3. 6,92026. 09. 06.
  4. 6,52026. 09. 12.
  5. 7,62026. 09. 20.
  6. 7,92026. 10. 10.
  7. 6,52026. 10. 15.
  8. 7,52026. 10. 22.
  9. 7,72026. 10. 25.
  10. 6,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
450 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
1 125,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.90′
  2. K09.03.90′
  3. K09.06.90′
  4. K09.12.45′
  5. K09.20.90′
  6. K10.10.90′
  7. K10.15.90′
  8. K10.22.90′
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól1gólpassz0,20G+GP / 907,26értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
855perc0gól1gólpassz0,11G+GP / 907,22értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés7,26

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc3/130,00
Gólpassz / 90 perc1/130,13
Átlagértékelés3/137,28

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.