Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Tah
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Tah

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc1 00266,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,7613 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBayern MünchenBundesliga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex41,8/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
10 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
93,30 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
849
Passzpontosság
81 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,45
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
10
Védőakció / 90
2,25
Megnyert párharc
42
Párharcsiker
58,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
14

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,09

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 002 perc
Átlagértékelés
6,76
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,312026. 09. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

6 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Bayern München · Védő
41,8index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc372 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,82 Passzpontosság84,60 %
92% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Bayern München · Védő
37,7index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc270 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,76 Passzpontosság61,30 %
88% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Bayern München · Védő
35,4index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,79 Passzpontosság66,40 %
84% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Germany · Védő
39,2index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,58 Passzpontosság109,10 %
84% adatlefedettségStabil forma
Super Cup2026Bayern München · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések2026Bayern München · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,16Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság43 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,83Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz65Passzpontosság61 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz66Passzpontosság60 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Bayern München–Arsenal

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság34 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Bayern München–RB Leipzig

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–3
Viking–Bayern München

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz37Passzpontosság35 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz57Passzpontosság54 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Germany–Greece

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz140Passzpontosság130 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Netherlands–Germany

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz40Passzpontosság36 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai7–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,31Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz58Passzpontosság57 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
SV Elversberg–Bayern München

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,03Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz93Passzpontosság91 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,88Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz130Passzpontosság127 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz76Passzpontosság71 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Bayern München–VfB Stuttgart

Csereként beálltD · 12 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz7Passzpontosság7 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–4
1. FC Heidenheim–Bayern München

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap450 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 002 perc15 pályára lépés · 11 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,04
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55315000,005,441,142,00
Utolsó 1010720000,006,030,502,13
Utolsó 20151 002000,006,280,452,25
Hazai7 meccs
417perc0gól0gólpassz5,86értékelés
Idegenbeli8 meccs
585perc0gól0gólpassz6,70értékelés
Kezdőként14 meccs
990perc0gól0gólpassz6,23értékelés
Csereként1 meccs
12perc–gól–gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,32026. 09. 18.
  2. 6,82026. 09. 24.
  3. 6,42026. 09. 27.
  4. 6,32026. 10. 10.
  5. 6,32026. 10. 13.
  6. 6,52026. 10. 21.
  7. 6,72026. 10. 25.
  8. 6,82026. 10. 28.
  9. 0,02026. 10. 31.
  10. 7,22026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
270 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
450 perc7 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,09 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K09.24.90′
  2. K09.27.90′
  3. K10.10.90′
  4. K10.13.45′
  5. N10.17.–
  6. K10.21.45′
  7. K10.25.90′
  8. K10.28.90′
  9. K10.31.0′
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
315perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,44értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
720perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,03értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc315
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,44

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc50/1740,00
Gólpassz / 90 perc42/1740,00
Átlagértékelés44/1746,76

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.